10288 відвідувачів онлайн
23 403 116

Столичний ресторатор Владіміров під час війни придбав Lamborghini та їздить відпочивати за кордон через систему "Шлях", - ЗМІ. ВIДЕО

37-річний Олексій Владіміров, що володіє збитковим столичним рестораном грузинської кухні "Сапераві", в червні 2023 року придбав елітний спорткар Lamborghini Huracan, а вже за два місяці, у вересні – Range Rover останньої моделі. Через волонтерську систему "Шлях" він регулярно їздить на відпочинок за кордон. Також приймає у себе в ресторані мера Києва Віталія Кличка та представника державної компанії, яка закуповує зброю за кордоном.

Про це ідеться в розслідуванні журналіста Михайла Ткача, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

Топ коментарі
+28
показати весь коментар
22.07.2024 22:39 Відповісти
+23
Найгірше те, що таких Владімирових, хоч греблю гати. Хтось "доріс" до Lamborgini, а хтось внизу в громаді, пилить землю сидячи в новенькій Camry. А хтось доїть країну сидячи в Rolls-Royce і витрачаючи мільйони доларів на кишенькові витрати.
А в їх кишеня осідає ще мінімум один бюджет. І ніяка податкова/ДБР/СБУ не просто цього не бачить, а ще і зазвичай є учасниками цієї вакханалії.
А потім такі от Владімірови отримають почесну грамоту за "волонтерство" і купа ідіотів оберуть їх в депутати. І процес піде далі.
показати весь коментар
22.07.2024 22:43 Відповісти
+14
Все в нього буде добре.І жити він буде довго.А нулі-то для звичайних смертних.
показати весь коментар
22.07.2024 22:44 Відповісти

Завантаження...