Двох окупантів взято в полон біля Роботиного, - ОСУВ "Таврія"

Біля Роботиного на Запоріжжі Сили оборони взяли у полон двох російських загарбників.
Про це заявив речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, в операційній зоні "Таврія" російські окупанти втратили 89 осіб - 41 вбитий, 46 поранених та двоє полонених.
У полон окупантів взяли на Роботинському виступі.
Полонені - штурмовик із 42-ї мотострілецької дивізії Южного воєнного округу, постійний пункт дислокації якої "Станица Калиновская" Чеченської республіки. Другий - десантник 108-го кубанського козачого десантно-штурмового полку сьомої десантної штурмової дивізії з місцем дислокації Новоросійськ.
Топ коментарі
+11 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
25.07.2024 13:19 Відповісти Посилання +7 Олександр ВАЛОВИЙ
показати весь коментар
25.07.2024 13:33 Відповісти Посилання +4 Hulio
показати весь коментар
25.07.2024 13:43 Відповісти Посилання