8438 відвідувачів онлайн
5 027 19

Двох окупантів взято в полон біля Роботиного, - ОСУВ "Таврія"

Двох окупантів вззяли у полон біля Роботиного

Біля Роботиного на Запоріжжі Сили оборони взяли у полон двох російських загарбників.

Про це заявив речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, в операційній зоні "Таврія" російські окупанти втратили 89 осіб - 41 вбитий, 46 поранених та двоє полонених.

У полон окупантів взяли на Роботинському виступі.

Полонені - штурмовик із 42-ї мотострілецької дивізії Южного воєнного округу, постійний пункт дислокації якої "Станица Калиновская" Чеченської республіки. Другий - десантник 108-го кубанського козачого десантно-штурмового полку сьомої десантної штурмової дивізії з місцем дислокації Новоросійськ.

Топ коментарі
+11
Один мабуть об"ідав другого
показати весь коментар
25.07.2024 13:19 Відповісти
+7
Один з орків, вагітний, після зборів очевидно… Скрєпнаму, гойда??
показати весь коментар
25.07.2024 13:33 Відповісти
+4
Собутильнікі. Актівний і пасівний.
показати весь коментар
25.07.2024 13:43 Відповісти

Завантаження...