6267 відвідувачів онлайн
3 412 41

Завод Baykar запрацює в Україні повноцінно після завершення війни, - посол Боднар

Коли запрацює завод Baykar

Завод турецької компанії Baykar Makina повноцінно розпочне роботу в Україні після війни.

Про це заявив посол Василь Боднар, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Euronews.

"Ми працюємо з Baykar Makina в різних вимірах, включаючи створення заводу", - сказав дипломат.

За словами Боднара, повноцінно завод запрацює в Україні після завершення війни.

Посол не надав подробиць про завод з безпекових міркувань, проте зазначив, що прогрес у цьому помітно.

Раніше повідомлялось, що в Україні почали будувати завод з виробництва безпілотників Bayraktar.

Топ коментарі
+17
дуже вчасно.
показати весь коментар
26.07.2024 17:07 Відповісти
+16
***** тоді вже буде треба, бо тодв вже будуть свої виробники, або підприємства, афільовані з європейськими виробниками зброї.
показати весь коментар
26.07.2024 17:09 Відповісти
+13
А розмов було 😮‍💨
показати весь коментар
26.07.2024 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дуже вчасно.
показати весь коментар
26.07.2024 17:07 Відповісти
тепер турки хай відпочивають і до Перемоги, і після 😂
показати весь коментар
26.07.2024 18:29 Відповісти
А туркам вже дали дозвіл на підключення електрики! Чи ще питання вирішується?
показати весь коментар
26.07.2024 23:17 Відповісти
А розмов було 😮‍💨
показати весь коментар
26.07.2024 17:09 Відповісти
Отже - турки нам не вірять ...
показати весь коментар
26.07.2024 17:57 Відповісти
Ой лишенько !

Райнметал вірить ! 😂👍
показати весь коментар
26.07.2024 18:30 Відповісти
Ви там це, не перечипіться через поспіх
показати весь коментар
26.07.2024 17:09 Відповісти
***** тоді вже буде треба, бо тодв вже будуть свої виробники, або підприємства, афільовані з європейськими виробниками зброї.
показати весь коментар
26.07.2024 17:09 Відповісти
цим лайном тільки проти якихось бомжів воювати, у яких ППО відсутня як така
показати весь коментар
26.07.2024 17:13 Відповісти
Это "лайно" помогло нам выстоять в начале войны.Этим "лайном" еще до войны были унмчтожены комплексы С-400,если говорить про ПВО.Это "лайно" уже создает беспилотные сверхзвуковые полноценные самолеты.А если вы про слабую защищенность от РЭБ,то это уже старая история.В 22-м эта проблема была у всех.Я уверен,что турки хорошо усвоили уроки этой войны.
показати весь коментар
26.07.2024 17:54 Відповісти
Є таке, але чи будуть вони потрібні нам після війни, коли буде співробітництво з більш потужними компаніями ?
показати весь коментар
26.07.2024 18:32 Відповісти
це лайно дуже переоцінене і нічого майже не помогло. Воно проти бронетехніки практично безсиле. Після скидання своїх бомбочок навіть ворожі солдатіки залишаються живими і при свідомості. Наприклад пуск Джавеліна знищує танк на 100%. А цим лайном тільки птахів і зайців лякати, воно може тільки краску на танку поцарапати.
показати весь коментар
26.07.2024 18:32 Відповісти
Його ПЗРК збива а С400 не зіб'є, там ракета як 20 ракет с ПЗРК, це брехня яку на Марафоні парили дурням
показати весь коментар
26.07.2024 21:54 Відповісти
І... НАХРІНА він тоді потрібен?!
Тут нам, дехто з експертів, пророчить 10-15 років війни та ще й з "невизначеним результатом"...
А вони гроші витрачають, будують заводи-пароходи які гарантовано тільки ПІСЛЯ війни будуть.
показати весь коментар
26.07.2024 17:13 Відповісти
це називається саботаж
показати весь коментар
26.07.2024 18:10 Відповісти
після завершення війни...політ на Марс..міжзоряні мандрівки...зустрічі з інопланетними істотами...
після війни..після війни
показати весь коментар
26.07.2024 17:14 Відповісти
Тоді нагуя ця новина?
показати весь коментар
26.07.2024 17:15 Відповісти
Ви реально знущаєтесь? Байрактар - після війни. Ракети - після війни. Боротьба з олігархами та корупцією - після війни. А на думку не спадає, що без усього цього «після війни» може буде зовсім не скоро? Чи влада сподівається здати країну кацапам а потім вшитися звідси по-бистрому і тоді все що станеться«після війни» буде вже не їх проблема?
показати весь коментар
26.07.2024 17:16 Відповісти
Або вони такі дурні, що влили кошти в завод, який буде простоювати роками без прибутків, або вже знають, що кінець війни близько.
показати весь коментар
26.07.2024 17:17 Відповісти
А ***** їм дав більше.
показати весь коментар
26.07.2024 17:19 Відповісти
О як другани ***** повернули?
показати весь коментар
26.07.2024 17:18 Відповісти
хто знає це "після війни?"
після війни каштани вкрасяться підвіснутею зеленнею.....
показати весь коментар
26.07.2024 17:21 Відповісти
Завод Baykar запрацює, кажуть байкарі...
показати весь коментар
26.07.2024 17:29 Відповісти
накуя Україні турецький завод, котрий не працює в часі війни ???
показати весь коментар
26.07.2024 17:31 Відповісти
Ага, після війни коли рак на горі свисне!
показати весь коментар
26.07.2024 17:41 Відповісти
Я зроблю вам операцію після смерті,сказав хірург....
показати весь коментар
26.07.2024 17:43 Відповісти
Чергова локшина... Чергові ню васюки...
показати весь коментар
26.07.2024 17:46 Відповісти
Цей Байрактар, збиває любий ПЗРК, я не розумію нах.ра він взагалі потрібен, це іграшка минулого, зараз він не актуальний взагалі і ще, Україна вже виробляє аналоги, в рази дешевше
показати весь коментар
26.07.2024 17:52 Відповісти
ти ще запитай нафіга супер-пупер корабель, який не буде воювати, через турків збудували.

бо "зробили вас разом"
показати весь коментар
26.07.2024 18:13 Відповісти
я б зробів щє флагман - "Гєтьман буба!"
і нехай собі стоїть...
показати весь коментар
26.07.2024 18:33 Відповісти
а корабель ще з 'матросами", за 500 млн. дол. !

на буя ?
показати весь коментар
26.07.2024 18:35 Відповісти
Пояснюю вундеркіндам, якщо цей корабель тільки вийде з зони відповідальності НАто і підніме прапор України, зі всіх берегових еомплексів, Бал, зі всії Ракетоносців в Чорному морі і зі всіх Бомбардувальників влуплять по ньому і не будуть рахувати чі 50 чі 100 ракет, а ПВО в нього не саме краще в світі, просто не хвате зенітних ракет, це 1, а друге якщо ви бачіли такі кораблі в основному ходять групами, щоб прикривати друг друга і з низу від торпед і зверху від ракет, от якби їх було 4 як планувалось то ще можно але без прикриття з повітря їх би 4 зразу знищіли, того шо один ТУ підніма 12 ракет, зрозуміло.
показати весь коментар
26.07.2024 22:03 Відповісти
Очередной пшик по факту.
показати весь коментар
26.07.2024 18:39 Відповісти
Краще б купили пару ЧПУ великих станків, термопластавтомати або взагалі вакумне формування, зеків на зборку раз кажуть що немає грошей на утримання і пускати масово по раші...

можна 50 на 50 процентів з БЧ... для збільшення кількості і здешевлення... при нормальному підході можна сильно здешевити ......орки заїб...ться збивати... щось тай буде прилітати
показати весь коментар
26.07.2024 19:15 Відповісти
Головне питання - звідки кошти? Бо якщо з нашого куцого бюджету, то це чистий розпил, Байрактари повністю були заглушені кацапською РЕБ вже до літа 2022.
І за два наступних роки не видно технології для рішення цієї проблеми
показати весь коментар
26.07.2024 20:06 Відповісти
Будут на Марсе яблони цвести!
показати весь коментар
26.07.2024 20:37 Відповісти
А навіщо цей завод буде потрібний після війни?
Він потрібен саме для закінчення війни.
показати весь коментар
26.07.2024 21:03 Відповісти
Нахера він після війни? Городи кропити?
показати весь коментар
26.07.2024 21:26 Відповісти
НАРЕШТІ !!!