9146 відвідувачів онлайн
15 874 118

Росіяни захопили Вовче на Донеччині, - DeepState. КАРТА

Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  повідомляють аналітики проєкту DeepState.

"Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", - йдеться в повідомленні.

Карта DeepState: окупація Вовчого

Нагадаємо, тиждень тому DeepState повідомив про окупацію Роздолівки.

Топ коментарі
+35
Хотелось бы уточнить у слуг Ху#ла, как последним "успехам" на фронте способствовало увольнение Залужного и других боевых генералов. Начать отвечать можно с Безглуздой.
показати весь коментар
27.07.2024 07:28 Відповісти
+13
Все це наслідок не продуманої зміни вищого керівництва держави на чолі з Залужним і зриву мобілізації за все відповідальний президент.
показати весь коментар
27.07.2024 07:40 Відповісти
+11
Вони постійно щось захоплюють. Нещодавно ЗСУ обороняли Керамік. Подивіться де воно. Просто про це всі мовчать.
показати весь коментар
27.07.2024 07:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ось дійсно представник мудрого наріду розказує як все взяти і порішати...
показати весь коментар
27.07.2024 09:27 Відповісти
Може приїдеш з англій представник діаспори, яка втікла з України і ніх... не хоче робити щоб потиснути трохи на західних політиків для швидшої передачі ф16 і озброєння яке пообітцяли....

Можна вийти на мітинги до прикладу.... переконувати оточення з яким працюєте щоб змінити сусупільну думку... щоб західні політики бачили що є не тільки економічна вигода від торгівлі з рашею а ще буде політична відповідальність на виборах...
показати весь коментар
27.07.2024 09:37 Відповісти
ф16 передавати оманській диктатурі і майбутньому союзнику Китаю?
і ф16 не дають чи ф16 не беруть оманські?
показати весь коментар
27.07.2024 09:52 Відповісти
Вони це передають зсу а не .... по друге чинна адміністрація також союзник Китаю тому їм на цю причину пох...

Після зустрічі Сі і Байдена поновили співпрацю штабів та обмін розвідінформацією, може щось і по Україні обмініються...

А ще нагадаю що всі прототипи нових західних чіпів тестуються в Китаї... тому що так дешевше а NVDIA всі свої нові розробки також туди продає.... тому порівняно з тим що дають штати косооким при співпраці, те що можемо дати ми це просто пилюка...
показати весь коментар
27.07.2024 10:31 Відповісти
Может, пусть лучше Сырский в Англию?..
показати весь коментар
27.07.2024 09:24 Відповісти
Його наступного року до Франції відправлять.
показати весь коментар
27.07.2024 11:30 Відповісти
Третя це 3000 кабів в місяць... величезна кількість.... один 250 кг каб це загиблі контужені і втрачена техніка та арта.... Наша діаспора в штатах могла б трохи попрацювати в соцмережах щоб деми трохи порухались накінець та вилізли із дупи.. ху...ла і надали трохи літаків а не тягнули до виборів

Велика кількість беспілотників типу Ланцету або Куб 150 ударів в місяць.... половина з них доягає цілі ...а це знову знищена техніка... тут ми можемо боротись потужними ребами але щось не склалось

Удари ракетами по тилу ... нічого не зробиш потрібна ракетна своя програма для знищення установок на території орків... на штати та бритів мало надії, вони бояться зараз зупинки експорту з раші тому що це підвищить інфляцію та може обвалити фінринки....
показати весь коментар
27.07.2024 09:31 Відповісти
нашої "діаспори" ніде не чутно і не видно...ганьбища
показати весь коментар
28.07.2024 00:00 Відповісти
Поки керуватимуть кловани і свині, діла не буде!
показати весь коментар
27.07.2024 09:58 Відповісти
Тепер зрозуміло, чого зелень забігала з "мирними планами", як ошпарені. Бо всирають фронти стахановськими темпами, вже навіть зупинити кацапню і стабілізувати фронт не можуть. А нам брешуть, брешуть і брешуть.
показати весь коментар
27.07.2024 10:10 Відповісти
ніхто не бігає з зелені з "мирними планами" суто зараз.
вони з тими планами бігають з 2022 року.

хто сказав, що фронт "всирають стахановскими темпами"?
Тільки ти. А хто ти така, ************?
показати весь коментар
27.07.2024 10:47 Відповісти
Хамло недорозвинуте, пливи за руськи ваєнним карабльом, якщо вже так срака підгоріла, що ти висираєшся на незнайомих людей.
показати весь коментар
27.07.2024 10:53 Відповісти
О! істерика у кацапки!
Файно!
показати весь коментар
27.07.2024 12:23 Відповісти
"вже навіть стабілізувати фронт і зупинити кацапню не можуть"

нормальний так у тебе мінімум вимог для відсутності зрадоньки сформувався
показати весь коментар
27.07.2024 12:01 Відповісти
Во́вче - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D0%BE село https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%BD%D0%B0_%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B0 Гродівської селищної громади https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD_(%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C) Покровського району https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C Донецької області , https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0 Україна .
У селі мешкає 7 людей.

Це про це село мова?

кацап втратив150 особєй.
показати весь коментар
27.07.2024 10:37 Відповісти
жодного дня не минає без "втішних" новин про черговий успіх стабілізації від ******** зеленого підора...
показати весь коментар
27.07.2024 10:54 Відповісти
Про-сирський знову прос-рав!
показати весь коментар
27.07.2024 10:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2