9480 відвідувачів онлайн
887 9

На сході минулої доби окупанти втратили понад тисячу військовослужбовців, - ОСУВ "Хортиця"

На Харківщині ЗСУ напрямку уразили три склади з боєприпасами та 12 бліндажів окупантів

У результаті бойової роботи на східному напрямку українські підрозділи ракетних військ і артилерії виконали понад 2747 вогневих завдань. Окупанти втратили 1063 військовослужбовців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили ОСУВ "Хортиця".

Крім того, знищено 11 танків, 23 бойові бронемашини, 35 гармат та мінометів і 2 протитанкові засоби.

Російські війська також втратили один засіб ППО та два засоби РЕБ.

Нашим захисникам вдалося знищити 65 одиниць автомобільної техніки та 10 одиниць спеціальної техніки.

Знешкоджено 316 ворожих БПЛА.

Крім того, Сили оборони уразили 114 укриттів, 9 складів боєприпасів та 3 склади з паливно-мастильними матеріалами.

Завантаження...