12337 відвідувачів онлайн
32 405 151

Сила України перевищила всі очікування, але членом НАТО та ЄС їй не бути, - Орбан

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан

Україна наразі довела всьому світові, що вона - сильна держава, яка "успішно і з безпрецедентною силою" протистоїть РФ.

Про це прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан сказав у програмному виступі у літньому таборі Тушваньош у Румунії, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

"Сила України перевищила всі очікування", - сказав Орбан.

За його словами, 11 мільйонів людей залишили країну, держава не працювала, але "зараз вони чинять опір успішно і з безпрецедентною силою".

За його словами, завдяки тому, що Україна знайшла покликання, вона відкрила для себе новий сенс свого існування.

"Досі вони бачили себе як зону зіткнення, це в'янучий стан духу, є відчуття безпорадності. Тепер же відкрилася перспектива приналежності до Заходу, це стало новою місією, яку вони самі собі поставили, вони хочуть бути новим східним кордоном Заходу", - додав Орбан.

За словами угорського прем'єра, це надає українцям сили.

Водночас, як сказав Орбан, Україна не стане членом НАТО чи ЄС, тому що "у нас, європейців, не вистачить грошей".

На його думку, Україна повернеться до ролі буферної держави, з гарантіями, які закріплені США та Росією.

Орбан також вважає, що від ЄС як політичного проєкту потрібно відмовитися, його потрібно зміцнювати як економічний проєкт.

Топ коментарі
+76
Если вас венгров из Ес и НАТО *********** - то и деньги для Украины найдутся, и толку будет куда больше чем от вас.
показати весь коментар
27.07.2024 15:20
+69
Забули спитати того, хто сам на грані вильоту з ЄС.
показати весь коментар
27.07.2024 15:19
+69
Украина станет членом ЕС и НАТО, а орбан та и останеться путенской ****..ой
показати весь коментар
27.07.2024 15:19
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А де "потужна" відповідь брехунця?
показати весь коментар
27.07.2024 19:56 Відповісти
Мадяри - зайди з Уралу, будуть розказувати нам як жити тут у Європі? Може пора підарів гнати на історічєскую родіну
показати весь коментар
27.07.2024 20:02 Відповісти
Гарантії ще раз? Та вже давали.
показати весь коментар
27.07.2024 20:03 Відповісти
З 19 року зеленский порвав всі зв'язки з NATO - прибравши пристайко з посла при цьому не призначивши нікого. Та ього бригада - а саме - син генерала фсб - дерьмак, брат полковника гру підляк, ще куча добродіїв з вушками з рф всі вони, та 73% виборців зеленского в Україні - сказали словами їх обранця - Я не йду, куди мене не запрошують. цензор, напомни всім хто зараз кричить - Нам у NATO - презедент зеленский та йього команда був та є проти вступу України в цей союз. Геть всіх тих хто проти волі 73% виборців та призедента України. Банду Геть. Там навіть нещодавно якогось гоміка, чи коміка з сцени зняли - за те шо взяв сміливість щось там казати про бувшого клоуна.
показати весь коментар
27.07.2024 20:26 Відповісти
як там у класика -"Болівар двох не винесе", доведеться мадярам дужче затянути пояси
показати весь коментар
27.07.2024 20:35 Відповісти
Вітьок, дивись, щоб гунгарі самі не вилетіли. А для загального розвитку почитай про Швейка - там все чітко написано...
показати весь коментар
27.07.2024 20:37 Відповісти
Выборы - 2026 (Венгрия)

торбан вилетить 100%
показати весь коментар
28.07.2024 02:20 Відповісти
Товарищ Виктор он же Орбан забыл историю...что потрапилось в 1956 в Будапеште...Когда российские танки давили повставцев, когда венгры восстали против коммунистов..он уверен что небудет "можем повторить? Хотя кто знает может историю он как раз хорошо знает...и яляется потомком колишних венгерских ждунов, тогда всё логично...менять стороны не проблема для таких товарищей...С другой стороны мечтать незапрещено...но вопрос вступления Украины в ЕС и Нато не он будет решать...
показати весь коментар
27.07.2024 20:37 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 20:43 Відповісти
блін, мадяри, нащо стільки пафосу? вас же взяли в нату і єс не через те, що ви круті перці, а лише через те, що ви, падлючі угрофінські кочові племена серед Європи знаходитися, на території колишньої Панонії і ні НАТО ні ЄС не мав бажань в центрі своєї території мати зовсім неконтрольованих "кацапських родичів"...
показати весь коментар
27.07.2024 20:44 Відповісти
А що з цього приводу думає Фіцо? Не страшно таке вслух казати?
показати весь коментар
27.07.2024 20:52 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2024 20:53 Відповісти
Что-то венгерский тридвараст сильно часто кукурекает .
показати весь коментар
27.07.2024 21:01 Відповісти
**** цыганская! (НЕ РОМЫ!!).
показати весь коментар
27.07.2024 21:08 Відповісти
Орбанюк - *******.....
показати весь коментар
27.07.2024 21:09 Відповісти
УКРАИНЦЫ БУДУТ В НАТО И В ЕС! СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
27.07.2024 21:28 Відповісти
Та навіщо той Орбан, треба зразу пуйла. Ти готовий?
показати весь коментар
27.07.2024 21:47 Відповісти
Просто у слушний час перекрити нафтопровід і справа не лише зрушиться, а й завершиться "добром", хоч і без приязні.
показати весь коментар
27.07.2024 21:40 Відповісти
Хто його питае... От свинота, заробляе бали на чужiй бiдi. Як кажуть вояки... пi...дар
показати весь коментар
27.07.2024 21:51 Відповісти
Цій істоті краще б подумати, що буде з ними, якщо Україна, приїднається до парашки.
показати весь коментар
27.07.2024 21:51 Відповісти
Кремлядские "указивки" транслирует продажный жирный ублюдок! 🤬
показати весь коментар
27.07.2024 22:00 Відповісти
ыпаный уральский циган!
показати весь коментар
27.07.2024 22:12 Відповісти
Дурачек не принимает всерьез слухи о том что, в высоких кабинетах членов ЕС обсуждают об исключении Венгрии из ЕС.
показати весь коментар
27.07.2024 22:17 Відповісти
Орбан - это балабол-нищеброд, который в Евросоюзе считается кем-то вроде самого плохого ученика во всём классе, придурка-хулигана, гавкающего с последней парты какие-то непристойности.

Скоро хулиган-тупица догавкается и ему завуч фон дер Ляйнен просто перекроет финансовый кислород.

В этом году я посетил все заседания Европарламента по теме Украины:

никто уже вообще не дискутирует по вопросу принятия Украины в Евросоюз и в НАТО:

вхождение Украины в ЕС и в НАТО - это полностью и окончательно решенный вопрос.

Обсуждаются уже только организационно-технические нюансы, стоимость этого приёма, а вовсе не сам приём.
показати весь коментар
28.07.2024 00:55 Відповісти
Презік!
показати весь коментар
27.07.2024 22:30 Відповісти
той єдиний момент, коли я маю погодитись з цим уЙобіком тОрбаном! тепер Україні нах не потрібне якесь там імпотентне, безсиле і сцикливе нато!
показати весь коментар
27.07.2024 22:31 Відповісти
Wher the US are you from?
показати весь коментар
28.07.2024 02:17 Відповісти
Угорщину спочатку випидять із ЄС потім із нато
показати весь коментар
27.07.2024 22:43 Відповісти
От забули в тебе спитати... Директор НАТО бл*
показати весь коментар
27.07.2024 22:44 Відповісти
Як що буде тільки економічний ЄС, то Угорщина буде жебрачкою, бо тих нероби годує тільки політичний ЄС...
показати весь коментар
27.07.2024 23:38 Відповісти
Взагалі то Обрано цього разу говорить правду. Хотіли би, то давно би взяли і до ЄС і в НАТО. А так лише один триндьож і постійні відмовки.
показати весь коментар
28.07.2024 00:05 Відповісти
Згоден з Вами, пані Оксано. І якщо членство в НАТО було б бажаним, то з ЄС я зовсім не хочу спільного. Лівацька бюрократична структура знищує європейську ідентичність. Бал правлять агресивні меншості, у них на службі маскультура і засоби масової інформації. Громадяни, мріючі про членство в ЄС, хотіли б примусового розселення мігрантів з Півдня? Придивіться на жахи буття прибережних регіонів Європи, там де десантуються так звані біженці. Я бажав би сильної незалежної України, а головне, єдності всередені, створення Української Нації - тільки за такої умови можливо виживання.
показати весь коментар
28.07.2024 09:49 Відповісти
Каким бы ни был Орбан пророссийским пи...сом, но он говорит сущую правду. Ни в ЕС, ни тем более в НАТО Украине не быть.
показати весь коментар
28.07.2024 00:29 Відповісти
З чого б це?
Ви й Долбан-орбан помиляєтесь.
показати весь коментар
28.07.2024 03:02 Відповісти
Вы не понiмаiте. Ево пытали, в Маскве!!!
показати весь коментар
28.07.2024 00:50 Відповісти
Та й біс з ними, тобой тат твоєю рашкою. Україна сильніша за всіх вас разом цзятих!
показати весь коментар
28.07.2024 00:53 Відповісти
Категория - петуха забыли спросить.
показати весь коментар
28.07.2024 02:52 Відповісти
Орбана точно НІХТО не питатиме. Хоча звісно гадить він буде, сподіваюсь він не на 20 років у кріслі .
показати весь коментар
28.07.2024 03:01 Відповісти
чмо оно и есть чмо.
показати весь коментар
28.07.2024 06:14 Відповісти
если бы не было бениного Оманского Нарика с его рЫговско-фсбэшной кодлой которые сдали Украину и продолжают разваливать изнутри, эта пУтлеравская шавка сейчас бы пела другую песню, а Украинцы садили бы картошку в Сибире....
показати весь коментар
28.07.2024 06:57 Відповісти
******* путина его дружбана тов. орбана отправят в сортир попить кофе когда ЕС будет голосовать за УКРАИНУ --- а если этот ***** не захочет сходить в сартир то этому гандону прикрутят краник на 40 млрд долл от ЕС . ему это уже обещали --- две твари в ЕС орбан и фица забыли как сересер танками давил их сограждан в 1956 и 1968 годах
показати весь коментар
28.07.2024 07:15 Відповісти
Угри не є європейським народом. Це азійськи кочівники. Варвари, єднокревні з москалями. У них навіть мова аглютинативна як у татар.
А щодо грошей - заберуть у мадяр і поляків - вистачить Україні
показати весь коментар
28.07.2024 07:28 Відповісти
От люблю я коли все йде так як треба - сонце сходить і заходить, літо міняється на осінь, дощ робить землю вологою, а довбо(ОЙ)би мелють про щось своє довбо(ОЙ)бічне...
показати весь коментар
28.07.2024 08:43 Відповісти
Вітьок реально шатає Європу. Якщо це не припинити, можливо ЄС багато втратить, якщо ж покласти цьому край, тоді у мад'яр можлива зміна влади. Як на мене, мад'яри не європейці. а Вітьок - гівно.
показати весь коментар
28.07.2024 10:19 Відповісти
Царь гори в ЄС. Однако.
показати весь коментар
28.07.2024 10:35 Відповісти
**** нько ти орбан ...граєш роль у троянського коника для ЄС ...тобі таку гру , свої мадьяри цього не пробачать !
показати весь коментар
28.07.2024 14:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2