6233 відвідувача онлайн
3 837 43

Ситуація в енергетиці стабілізувалася, - Шмигаль

Ситуація в енергетиці

Завдяки завчасному завершенню ремонтів на двох блоках атомних станцій та зниженню температури повітря ситуація в енергетиці стабілізувалася.

Про це повідомив у телеграм-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує Цензор.НЕТ.

"Але ми продовжуємо підготовку до осінньо-зимового періоду та розвиток альтернативних джерел генерації. Вже запустили програми державної підтримки побудови розподіленої генерації. Є перші приклади кредитування бізнесу та фізичних осіб для посилення енергетичної стійкості.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про зняття ввізного мита й ПДВ для енергообладнання. З 27 липня закон набув чинності. Тепер у пільговому режимі громадяни та бізнес можуть завозити електрогенератори, інвертори, акумулятори, зарядні станції тощо", - зазначив Шмигаль

Топ коментарі
+17
Звісно вона стабілізувалася!
1. Спала жара - більше чим на 12 градусів.
2. Нарешті ЕнергоАтом запустив два реактори (цікаво, чому він їх відключав ОДНОЧАСНО?)
...
А ось що ВИ зробили, окрім ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ так досі й НЕ ЗРОЗУМІЛО.
показати весь коментар
30.07.2024 14:43 Відповісти
+11
І все завдяки наполегливій та невгамовній праці ПреЗедента,ОПУ та КМУ!!))
показати весь коментар
30.07.2024 14:20 Відповісти
+9
американці приїхали з аудитом ,от і стабілізувалася
показати весь коментар
30.07.2024 14:50 Відповісти

Завантаження...