4895 відвідувачів онлайн
2 702 20

Розглядається кілька місць проведення другого Саміту миру, - МЗС

Де пройде другий Глобальний саміт миру

Наразі для проведення другого Глобального саміту миру розглядають кілька місць.

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий, передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

"Що стосується другого Саміту миру, то цей процес усе ще триває, і розглядається кілька місць його проведення. На цьому я зупинюся, тому що передчасно розкривати всі карти, доки дипломатичний процес іще триває", - розповів він.

Тихий також розповів, чи можуть залучити РФ до другого Саміту миру. 

За його словами, Україна й надалі дотримується позиції, що мир має бути справедливим, а РФ має піти на "доброчесні переговори".

Нагадуємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що представники РФ мають бути присутні на другому Саміті миру.

США схвалюють ініціативу України щодо можливого залучення до другого Глобального саміту миру представників РФ.

Топ коментарі
+10
Пропоную Покровськ або Торецьк!
Ось і подивимся тоді на пику їрмакаки на фото після прильоту КАБів
показати весь коментар
30.07.2024 15:20 Відповісти
+8
Отакенне величезне *****. А скоро буде аж два штуки.
показати весь коментар
30.07.2024 15:25 Відповісти
+7
Нагадайте, які результати першого?
показати весь коментар
30.07.2024 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Задовбали. Задовбали популізмом. Який мир ,допоки рюські свині стирають НЕньку?
показати весь коментар
30.07.2024 15:16 Відповісти
Путлєр зараз ні на якии мир не піде - розуміє тільки силу
показати весь коментар
30.07.2024 15:20 Відповісти
Пропоную Покровськ або Торецьк!
Ось і подивимся тоді на пику їрмакаки на фото після прильоту КАБів
показати весь коментар
30.07.2024 15:20 Відповісти
Куп'янськ чи Вовчанськ на Харківщині також непогані міста для цього ...
показати весь коментар
30.07.2024 15:25 Відповісти
Пропоную вам усім прослідувати за рюзьге корабле! І зе! організаторам і бантустанам, готовим це хостити.
показати весь коментар
30.07.2024 15:23 Відповісти
Нагадайте, які результати першого?
показати весь коментар
30.07.2024 15:24 Відповісти
Отакенне величезне *****. А скоро буде аж два штуки.
показати весь коментар
30.07.2024 15:25 Відповісти
Якраз навпаки
Не "*****", а "*** вам, а не результат", тобто нічого окрім його самого.
показати весь коментар
30.07.2024 15:29 Відповісти
над потужний пердь.
показати весь коментар
30.07.2024 15:30 Відповісти
Ніфігасе "*****". А Єрмака "коронували" як віце-президента.
показати весь коментар
30.07.2024 15:32 Відповісти
бубочка ти забембав своїми концертами .
показати весь коментар
30.07.2024 15:32 Відповісти
Марченко розводить Захід на 15 млрд. дол.,розказуючи,що війша триватиме в 25 році,а МЗС продає Заходу "шашлички".Улюблена гра Андрія Борисовича,наперстки,продовжується.
показати весь коментар
30.07.2024 15:36 Відповісти
Цікаво, як ви туди паРашу затягнете.
показати весь коментар
30.07.2024 15:37 Відповісти
Придурки. Рашисты уже в Торецке а ети носятся с каким то саммитом мира вместо того чтобы проводить саммит войны и просить военную помощь. А для мира Зеленскому могут дать только цветы и вазелин.
показати весь коментар
30.07.2024 15:37 Відповісти
Нью-Васюкі не підходять?
показати весь коментар
30.07.2024 15:40 Відповісти
Нью-Йорк.
показати весь коментар
30.07.2024 15:55 Відповісти
у Будапешті, саме те!
показати весь коментар
30.07.2024 15:58 Відповісти
Ще одна туса без результату?
показати весь коментар
30.07.2024 16:37 Відповісти
Сіміт 2, потім Поверненя до саміту 3, и т.д у зеленського все як у серіалі свати, без смислу і толку аби серій було по більше шоб зеле було про шо у відосіках лохам росказувати
показати весь коментар
30.07.2024 19:05 Відповісти
У Трускавці проведіть долбойоби безтолкові. Результат наперед вже відомий.
показати весь коментар
30.07.2024 21:40 Відповісти