9404 відвідувача онлайн
3 574 11

Злочинне угруповання переправників через кордон викрили на Закарпатті: організовували трансфер та давали поради ухилянтам

На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло ухилянтів за кордон

На Закарпатті правоохоронці ліквідували канал незаконного переправлення громадян до Румунії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури жителю Рахівщини повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Встановлено, що закарпатець був серед учасників незаконної схеми і планував заробляти кошти на громадянах призовного віку, що мали намір втекти з України. Для них організовували трансфер до прикордонних населених пунктів і надавали поради щодо подальшого руху.

"Правоохоронці затримали фігуранта на околицях с. Луг Рахівського району, що на кордоні з Румунією. Саме звідти мав розпочинатися маршрут незаконного переправлення одного громадянина. Останній встиг сплатити 3500 доларів США за таку "мандрівку", з яких 2000 доларів США – безпосередньо підозрюваному", - ідеться в повідомленні.

Вживаються заходи для встановлення і притягнення до відповідальності усіх учасників схеми протиправної діяльності. 

Топ коментарі
+3
Скільки можна писати про сцикунів-п.дорів? Напишіть про тисячі добровольців, про яких обгрунтовано говорив екс-нардеп , комбат Лапін.
показати весь коментар
01.08.2024 10:57 Відповісти
+1
показати весь коментар
01.08.2024 10:48 Відповісти
+1
Це каже, чотириразовий ухилянт, ТВО ПУ, з 21 травня цього року!
Оруел, нервово палять самокрутку..
показати весь коментар
01.08.2024 11:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.08.2024 10:48 Відповісти
Це каже, чотириразовий ухилянт, ТВО ПУ, з 21 травня цього року!
Оруел, нервово палять самокрутку..
показати весь коментар
01.08.2024 11:00 Відповісти
Я не сумнівалася, що він до цього дійде, як тільки він квакнув про переговори.
показати весь коментар
01.08.2024 12:03 Відповісти
Скільки можна писати про сцикунів-п.дорів? Напишіть про тисячі добровольців, про яких обгрунтовано говорив екс-нардеп , комбат Лапін.
показати весь коментар
01.08.2024 10:57 Відповісти
Їх відстрілюють і топлять. Бо вони перешкода рейтингу Наівідоснішого читача пропливаючих текстів.
показати весь коментар
01.08.2024 11:20 Відповісти
Це не оті, нещасні «борцуни-ухилянти», що кидаються на службовців з ТЦК!?? Рашисти активно репостили це відео, як українці «борються против вайни»…
показати весь коментар
01.08.2024 10:58 Відповісти
Скільки вгодованих, забезпечених кабанів в тилу живуть на податки, щоб виловлювати людей і відправляти на війну із затишного тилу... Скільки у нас цих абревіатур вже є, а ту ще одна - якесь УВВБ. Хто це, що це, ***** треба в тилу - ніхто не скаже.
показати весь коментар
01.08.2024 12:52 Відповісти
- Вуйку, де кордон?
- Он там, за горою.
- Ви заарештовані за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).
показати весь коментар
01.08.2024 13:13 Відповісти
Новий анекдот))))
-Ти вкрав мільйони , які були на дрони?
-Поділись з другими і гуляй вільно,
-Ти не арештований, а заброньований)))
показати весь коментар
01.08.2024 20:40 Відповісти
Не злочинне угрупування, а борці за свободу.
показати весь коментар
01.08.2024 14:29 Відповісти