4357 відвідувачів онлайн
852 15

Україна та Ірландія обговорили підготовку до підписання безпекової угоди, - ОП

Україна та Ірландія обговорили підготовку до підписання безпекової угоди, - ОП

Україна та Ірландія провели переговори у межах підготовки до підписання двосторонньої угоди про гарантії безпеки.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми цінуємо багатогранну підтримку України з боку Ірландії та нашу співпрацю на шляху України до членства в ЄС. Ірландія демонструє солідарність у нашій спільній боротьбі за захист спільних цінностей, справедливий мир і безпечну Європу", - завив заступник голови Офісу президента Ігор Жовква.

Зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили зміст двосторонньої угоди, обмінялися думками щодо конкретних положень та домовилися про подальші кроки.

Нагадаємо, що у четвер, 1 серпня, президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна розпочне переговори щодо безпекової угоди з іще однією країною Європи.

Топ коментарі
+5
І толку з тих безпекових угод? Так само як і з ''будапештом''. Тільки хрінпіду піар.
показати весь коментар
02.08.2024 18:38 Відповісти
+4
Большая просьба подписывать все ети угоды на мягкой бумаге.
показати весь коментар
02.08.2024 18:45 Відповісти
+4
Якщо оголошує ОП, то це не про Україну, а про Єрмака, отже йдеться не про бежпеку України, а про безпеку Єрмака.
показати весь коментар
02.08.2024 18:57 Відповісти

Завантаження...