7859 відвідувачів онлайн
5 259 22

Темпи мобілізації влаштовують вище військове керівництво України, - Веніславський

Темпи мобілізації в Україні

Наразі темпи мобілізації в Україні влаштовують вище військове керівництво нашої країни.

Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Уніан.

Депутат сказав, що профільний комітет парламенту має усі статистичні дані про темпи мобілізації в Україні, але ці цифри - це державна таємниця.

"Про кількість мобілізованих, звичайно, говорити ми не будемо, тому що, це питання, яке відноситься до державної таємниці", - сказав Веніславський.

При цьому, він зазначив, що після набуття чинності нових законодавчих змін ситуація з мобілізацією "влаштовує вище військове керівництво" України.

Я б орієнтувався на заяви президента Володимира Зеленського, який сказав, що мобілізація йде тими темпами, які відповідають потребам інтересів національної безпеки і оборони, і головнокомандувача Збройних сил Олександра Сирського про те, що дійсно, мобілізація, на сьогоднішній день, забезпечує потреби ЗСУ у поповненні тих втрат, які є (санітарні, і на превеликий жаль, неминучі), та (забезпечує) формування тих резервів, які постійно потрібні для того, аби підтримувати в належному стані наші Збройні сили та інші складові сектору безпеки і оборони", - сказав Веніславський.

Як повідомлялося, раніше Веніславський пояснив, як командири зможуть призивати добровольців без ТЦК. Також Цензор.НЕТ інформував, що близько 800 тисяч чоловіків "залягли на дно", щоб уникнути мобілізації.

Топ коментарі
+13
А якість мобілізації їх теж влаштовує?!

Не вмотивовані пенсіонери-інсультники, відловлені "ухилянти", підібрані в канаві "аватари", ...?

показати весь коментар
06.08.2024 14:58
+9
показати весь коментар
06.08.2024 14:46
+7
Ну может пора снизить возраст призыва хотя бы до 50-ти ? Это те мужики , которые на тракторе , комбайне , сто , заводе , грузовике .... Для чего оформлять бронь за деньги ? Что жрать будем зимой ?
показати весь коментар
06.08.2024 14:54
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.08.2024 14:46 Відповісти
Ну может пора снизить возраст призыва хотя бы до 50-ти ? Это те мужики , которые на тракторе , комбайне , сто , заводе , грузовике .... Для чего оформлять бронь за деньги ? Что жрать будем зимой ?
показати весь коментар
06.08.2024 14:54 Відповісти
Зелені шлепери ведуть нас до поразки. Спочатку свідомо накрутили суспільство і наплодили кучу сцикунів-ухилянтів, коли краще втопитися в Тисі, ніж воювати. Потім понапризивали дядьків 50+ і кинули їх на фронт. Результат був очікуваний, фронт посипався, бо молодість города бере, а не старість. Чому бережуть сцикунів- ухилянтів? Бо це їх лохторат. Зараз ********: нам нужєн мір любой ценой. Все по фсбшній методичці.
показати весь коментар
06.08.2024 14:54 Відповісти
Сцикунів та ухилянти у нас уже як 10 років. Просто раніше вони були натовпом та герої. Тепер поодинці і сцикуни.
показати весь коментар
06.08.2024 14:59 Відповісти
Ну насчет поодиночке - я бы с вами поспорил.

Если взять самый пессимистичный прогноз, что в Украине сейчас 4 млн мужчин (заграничные ведь уже не ухилянти), то после 1 млн в армии и 1 млн в силовиках, остаются 2 млн, а это уже не "поодинцi".

И не сцыкуны, а выжившие. Это чуть иное.
показати весь коментар
06.08.2024 15:23 Відповісти
Так в нас взагалі всі до 25 років недогоркані ,нехай за них діди 50+ воюють.
показати весь коментар
06.08.2024 17:47 Відповісти
А які темпи озброєння славнозвісних 14 бригад? Чи лопат на всіх вистачить?
показати весь коментар
06.08.2024 14:58 Відповісти
Та немає ніяких 14 бригад. Зешмарклі вірити - себе не поважати.
показати весь коментар
06.08.2024 15:03 Відповісти
Думаю таки є, але просто сидять в лісі і курять бамбук
показати весь коментар
06.08.2024 15:09 Відповісти
Що означає немає... у нас є витрати з бюджету на зарплати там числяться сили оборони в 1.3 млн чоловік

Найбільшою статтею видатків (40,8% від загального обсягу) була оплату праці з нарахуваннями - на неї витратили 669,9 млрд грн. Причому на грошове утримання військовослужбовців спрямовано 518,8 млрд грн. У липні всього на оплату праці спрямували 100,5 млрд грн, з яких для військових - 76,9 млрд грн
показати весь коментар
06.08.2024 15:12 Відповісти
Як казали совіти в минулу війну - оружіє добудєтє в бою.
показати весь коментар
06.08.2024 17:44 Відповісти
А якість мобілізації їх теж влаштовує?!

Не вмотивовані пенсіонери-інсультники, відловлені "ухилянти", підібрані в канаві "аватари", ...?

показати весь коментар
06.08.2024 14:58 Відповісти
Та плювати їм яким м'ясом дірки затикати.
показати весь коментар
06.08.2024 15:00 Відповісти
Все так й є. Сам свідок. Понабирали хворих пенсіонерів, калік й аватарів. На передку вони хіба що готувати їжу зможуть. В інших випадках вони обуза для підрозділу.
показати весь коментар
06.08.2024 15:06 Відповісти
А їм це до одного місця - головне кількість і виконання мобплану.
показати весь коментар
06.08.2024 17:41 Відповісти
Це п-ц... Звісно, що влаштовують! Зрадники, що прийшли до влади і керівництва Армією здають Україну, дають її, Неньку, добивати, гноять Армію , сиплять фронт, віддають території - ЩЕ Б ПАК ЩОБ ЇХ ТАКА "МОБІЛІЗАЦІЯ" НЕ ВЛАШТОВУВАЛА!!!
показати весь коментар
06.08.2024 14:59 Відповісти
А темпи будівництва бетоних укріплень, мінні поля, зброя..... це хоть когось цікавить у цій країні. Чи так і будуть гинути тисячі військових у голих полях.
показати весь коментар
06.08.2024 15:13 Відповісти
Ну з м'ясом зрозуміло. Ракети коли почнемо виготовляти?
показати весь коментар
06.08.2024 15:15 Відповісти
" Кількість мобілізованого гарматного м"яса нас влаштовує"
показати весь коментар
06.08.2024 17:40 Відповісти
Вениславского и сыновья призовите...
показати весь коментар
06.08.2024 17:46 Відповісти
Підтримаємо разом електронну петицію 22/229766 про зниження призовного віку з 60 років до 50 років. Вже зібрано більше 65% потрібних голосів!!!
Електронна петиція знаходиться тут:
https://petition.president.gov.ua/petition/229766
показати весь коментар
06.08.2024 20:40 Відповісти