11294 відвідувача онлайн
5 876 53

Міноборони анонсувало появу застосунку "Армія+" 8 серпня: Щоб захисники займались службою, а не паперами. ВIДЕО

Міністерство оборони України анонсувало, що застосунок "Армія+", який передбачає цифровізацію процесів у війську, повʼязаних з документацією, стане доступним найближчими днями.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву відомства.

Судячи з ролика-анонсу від Міноборони, застосунок представлять 8 серпня.

"Ми зробимо крок у трансформації українського війська в армію майбутнього. Без жодних компромісів та поступок у цифровізації нашої оборони. Щоб наші захисники займались службою, а не паперами", - повідомили у міністерстві.

Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський анонсував сучасні рішення для підрозділів, які приберуть зайву бюрократію та паперову роботу.

Топ коментарі
+20
Буде Дія по воєнному? Щоб фсб теж мало всю інфо в одному місці? Де кадрові рішення, де закупки обладнання, де виплати , де доставка на військові склади тощо ????
показати весь коментар
06.08.2024 23:18 Відповісти
+9
"Мають справді інноваційний вигляд"
--------

Ця інновація звичайно ж не буде проходити сертифікацію ЄС, бо вона її не пройде так само як й інші на колінці зроблені поробки від ціфровізаторов-інноваторов.
показати весь коментар
06.08.2024 23:22 Відповісти
+7
Хтиві тридвараси... Тобто більш як два з половиною років це було нормою, а тепер такі херої...
показати весь коментар
06.08.2024 23:19 Відповісти

Завантаження...