Міноборони анонсувало появу застосунку "Армія+" 8 серпня: Щоб захисники займались службою, а не паперами. ВIДЕО
Міністерство оборони України анонсувало, що застосунок "Армія+", який передбачає цифровізацію процесів у війську, повʼязаних з документацією, стане доступним найближчими днями.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву відомства.
Судячи з ролика-анонсу від Міноборони, застосунок представлять 8 серпня.
"Ми зробимо крок у трансформації українського війська в армію майбутнього. Без жодних компромісів та поступок у цифровізації нашої оборони. Щоб наші захисники займались службою, а не паперами", - повідомили у міністерстві.
Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський анонсував сучасні рішення для підрозділів, які приберуть зайву бюрократію та паперову роботу.
--------
Ця інновація звичайно ж не буде проходити сертифікацію ЄС, бо вона її не пройде так само як й інші на колінці зроблені поробки від ціфровізаторов-інноваторов.