Операція у Курській області - найризикованіше рішення Зеленського, - The Times

Україна планувала почати наступ на Курську область навіть, якби партнери були проти цього.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише The Times.
"Наступ Збройних сил України на Курську область - це найризикованіше рішення президента Володимира Зеленського. Воно готувалося місяцями. А Москва, скоріше за все, зробить усе можливе, щоб повернути свої території, захоплені українськими військами", - йдеться в матеріалі.
Видання зазначає, що протягом кількох місяців Зеленський тиснув на військове керівництво, щоб спланувати та розпочати наступ на Курську область.
"Враховуючи проблеми з робочою силою та ресурсами в Україні, вони вагалися. Але Зеленський відчайдушно намагається змінити наратив про те, що Україна програє війну", - додає ЗМІ.
Зазначається, що виділені на цю операцію сили ЗСУ становлять від 6000 до 10000 військових.
"Військове керівництво готове ризикнути цінними солдатами та технікою, щоб досягти чогось на цьому напрямі", - резюмувало видання.
Що відбувається у Курській області
Як повідомлялося, у вівторок, 6 серпня, Міністерство оборони РФ заявило, що в Курській області тривають бої. Туди загарбники стягують резерви.
Влада Курської області заявила про "спроби прориву кордону".
Згодом Міноборони РФ запевнило, що просування ЗСУ вглиб території РФ у Курській області немає.
У мережі було опубліковано відео, на якому група російських військовополонених йде під конвоєм дорогою в Курській області РФ
Диктатор Володимир Путін назвав події "черговою масштабною провокацією".
Наразі українська сторона офіційно не коментує ситуацію.
Тим часом глава оборонного комітету Бундестагу Фабер побажав ЗСУ удачі під Курськом. За даними Міноборони Франції, "наступ ЗСУ в Курській області має початковий успіх". The Washington Post повідомляє, що Україна взяла під контроль газову станцію "Суджа".
Разом з тим, у Генсека ООН не мають жодної інформації щодо подій у Курській області РФ: "У нас немає представників у цьому районі".
Усі задають питання - і що це таке? Для чого? І чим воно закінчиться? Щоб Зеленський сам до того додумався - не смішіть нічиї тапочки. А хто впливає на Зеленського? Рашистські щурі.
Все би нічого, якби не було регулярних втрат на Донбасі...