8579 відвідувачів онлайн
10 734 65

Мета операції у Курській області - дестабілізація ситуації в Росії, - France24

курська

ЗСУ не збираються анексувати територію Курської області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише France24.

"Ми йдемо в наступ. Мета - розтягнути позиції противника, завдати максимальних втрат і дестабілізувати ситуацію в Росії, оскільки вони не в змозі захистити свій кордон", - сказав виданню високопоставлений військовий чиновник на умовах анонімності, додавши, що в операції беруть участь "набагато більше" українських військових, ніж 1000, про яку заявляли у РФ, йдеться про "тисячі".

Співрозмовник France24 сказав, що українські війська дотримуватимуться міжнародного гуманітарного права, перебуваючи на території Росії, і не планують анексувати території, які вони зараз контролюють.

"Немає жодної ідеї анексії... Ми діємо в суворій відповідності до міжнародного права", - сказав він, порівнюючи це з ймовірними порушеннями з боку російських військ на окупованій території.

Відповідаючи на питання, чи було метою захоплення Курської АЕС біля кордону, він сказав наступне.

"Подивимося, як буде розвиватися Курська операція. Ми абсолютно не будемо створювати проблеми для ядерної безпеки. Це ми можемо гарантувати", - сказав він.

Що відбувається у Курській області

Як повідомлялося, у вівторок, 6 серпня, Міністерство оборони РФ заявило, що в Курській області тривають бої. Туди загарбники стягують резерви.

Влада Курської області заявила про "спроби прориву кордону".

Згодом Міноборони РФ запевнило, що просування ЗСУ вглиб території РФ у Курській області немає.

У мережі було опубліковано відео, на якому група російських військовополонених йде під конвоєм дорогою в Курській області РФ

Диктатор Володимир Путін назвав події "черговою масштабною провокацією".

Наразі українська сторона офіційно не коментує ситуацію.

Тим часом, глава оборонного комітету Бундестагу Фабер побажав ЗСУ удачі під Курськом. За даними Міноборони Франції, "наступ ЗСУ в Курській області має початковий успіх". The Washington Post повідомляє, що Україна взяла під контроль газову станцію "Суджа".

Разом з тим, у Генсека ООН не мають жодної інформації щодо подій у Курській області РФ: "У нас немає представників у цьому районі".

Топ коментарі
+16
Да наше военное руководство само в шоке. Сидит и офигивает от того что там творит местное ополчение Курской Народной Республики.
показати весь коментар
11.08.2024 15:59 Відповісти
+10
показати весь коментар
11.08.2024 15:54 Відповісти
+9
тисячолітні США
показати весь коментар
11.08.2024 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навести кіпіш - шоб в рашкованів очко заграло
показати весь коментар
11.08.2024 15:49 Відповісти
Та вже навели шухер на весь свiт-усi в шоцi вiд ЗСУ....😁
показати весь коментар
11.08.2024 18:51 Відповісти
Хух...нарешті. А я то думаю, ну де ж https://www.france24.com/en/europe/20240811-thousands-of-troops-part-of-incursion-aiming-to-destabilise-russia-says-top-ukrainian-official-border-regions France24
показати весь коментар
11.08.2024 15:50 Відповісти
Типовий приклад як західна преса свої домисли прагне видати за реальність.
Колективний Захід в певному сенсі зазомбований кацапськими кліше про "расею невозможно поставить *аком потому что 1..2..3.."
В цьому СВІТІ МОЖЛИВО ВСЕ що МОЖЛИВО реалізувати. І навіть тисячолітні США чи Китай можуть перестати існувати через 10-20-100 років. Тому що це МОЖЛИВО.
показати весь коментар
11.08.2024 16:12 Відповісти
тисячолітні США
показати весь коментар
11.08.2024 16:14 Відповісти
Ну... країна що називає себе над-державою - та що може планувати свій розвиток на тисячу років вперед.
показати весь коментар
11.08.2024 16:19 Відповісти
https://youtu.be/P2BuUejjRlo?t=179
показати весь коментар
11.08.2024 16:32 Відповісти
Гарна казка від києвлянина булгакова.
показати весь коментар
11.08.2024 16:45 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2024 15:54 Відповісти
Розкажеш це діду лисому. землю й захоплюють для того що б її забрати. Навіщо писати всяку дурню видаючи хибне благородство.
показати весь коментар
11.08.2024 15:59 Відповісти
це х..ло так робить, а тут самі будуть приєднуватись
показати весь коментар
11.08.2024 21:36 Відповісти
Да наше военное руководство само в шоке. Сидит и офигивает от того что там творит местное ополчение Курской Народной Республики.
показати весь коментар
11.08.2024 15:59 Відповісти
Треба знаходити та жорстко пи#дити оцих діряворотих "чиновників на умовах анонімності". Звісно,якщо вони не плід хворої уяви охочих до дешевих сенсацій журнашлюх ,як в даному випадку з France 24.
показати весь коментар
11.08.2024 16:01 Відповісти
Повірити France24, це все одно, що рашистському пропагадиському Россия24. Що там, що там - брешуть однаково. ************ один в одного. ЗСУ повертають єтнічно українські землі. Курськ, Брянська, Белгородська, Воронежська, Кубанська області були землями України. І там до репресій сталіна жили Українці.
Ось Українці знову сюди повернулись.
Україна - понад усе! Слава Україні!!! Слава!Слава! Слава!
показати весь коментар
11.08.2024 16:02 Відповісти
І що потім з ватоголовими дебілами на тих територях робити, ви не подумали?
показати весь коментар
11.08.2024 16:24 Відповісти
На переформатування всіх дл жодного, будуть вчити Українську солов'їну, працювати на Україну та Українців, відновлювати те, що через їх тупі голови і руки які за бунукрного голосували, було знищено, зруйновано, понівечено.
"Дивлюся на війсьвово-полоненних стрій,
Рашизм зруйнував, рашисти і ха будують"!!
показати весь коментар
11.08.2024 20:04 Відповісти
Ніхто цивільних не буде для цього використовувати, не пишіть дитсадкову чухню.
показати весь коментар
11.08.2024 21:40 Відповісти
Навіщо винаходити біциґля, коли це вже давно зроблено без нашої участі? Лаптєлапе насєлєніє строєм, з піснею, рівними рядами забереться туди, звідки ще тхне руZZкім духам. Ну, залишиться трохи упоротої вати, трохи гебні... Але то - дрібниці. З упоротими тихцем розберуться цивільні, а проти гебні працюватимуть спеціально навчені люди.
показати весь коментар
11.08.2024 21:31 Відповісти
А ви вже з українською ватою за 30 років розібралися, чи все ще винаходите біцигля?
показати весь коментар
11.08.2024 21:41 Відповісти
Здивую Вас. У нас "вата" сидить ціхо, як гівно у траві.
А у Вас?
показати весь коментар
11.08.2024 21:54 Відповісти
А хто ж тоді військові авто палить і ракети кацапські наводить? Вам таких мало? Ви ще кілька мільйонів таких хочете?
показати весь коментар
11.08.2024 21:59 Відповісти
Військових у нас не ображають і не ображали. А ТЦК-шники... що з них узяти - тітухани і є тітухани. Хоч і в одностроях. На все свій час: вони дадуть відповідь за свої художества - ніґде не подінуться.
Я мав на увазі не нашу доморощену "вату", а дамбасітав-пєрєсєлєнцав. Перший час вони навіть пробували бикувати. Але отримавши кілька разів в рило (одного разу навіть за моєї скромної участі), сіли на дупу рівно. Лиш зирять недобрими поглядами. Декого з них наразі взагалі не видно (чи то загнулись від пальоного бухла, чи то забрались в раднийе ******).
показати весь коментар
11.08.2024 22:18 Відповісти
Отже, ти з тих підарів, що толерують ці підпали. Може, ти й саме вже палило не раз?

ПНХ, чмо прокацапське.
показати весь коментар
11.08.2024 22:37 Відповісти
Ти такий розумний, а череп тебі не тисне? (с)
...Дивно, що досі ти не отримало Премію Дарвіна. Та не журися: на все свій час. Наздожене тебе твоя Премія. Головно, вір у то. І буде тобі по вірі твоїй.

І - так: за вказаною тобою адресою мені робити нема чого. Бо ти там. Сиди там і не відсвічуй. Бо Премію проїбеш.
показати весь коментар
11.08.2024 23:02 Відповісти
Скільки тобі платять за підпали, гандоне?
показати весь коментар
11.08.2024 23:10 Відповісти
От і спитай у гандона, тобто у себе.
І, враховуючи твою клінічну тупість, повторю: сиди на дупі рівно та не відсвічуй.
показати весь коментар
11.08.2024 23:57 Відповісти
Все правильно він каже. Не важливо, хто вважає ці території етнічнно своїми. Важлива лише повага до встановлених кордоннів і міжнародого права.
показати весь коментар
11.08.2024 16:37 Відповісти
Ці території хрущов поміняв на крим крім кубані... в той же час в криму не було створено жодної української школи...а а не територіях що увійшли до кацапстану тим більше....
от же що в криму вата що там вата
показати весь коментар
11.08.2024 16:51 Відповісти
Досить версій всіляких, всі негаразди на користь майбутнього, якщо це знешкодить паразита людства то це правильно
показати весь коментар
11.08.2024 16:02 Відповісти
Східна Слобожанщина це землі Українські!
показати весь коментар
11.08.2024 16:08 Відповісти
Не можно анексувати, адже ми 10 років боремося саме проти цього, маючи міжнародну підтримку.
А от утворити федерацію/конфедерацію це дуже файно
Тоді і цілісність та Конституція України ( суверенітет) не буде порушено, і військовий союз буде
показати весь коментар
11.08.2024 17:51 Відповісти
Шановні Західні партнери,хто ще не висказався щодо мети деху@ляндизації Східної Слобожанщини,записуйтесь на прийом в українське посольство в Лондоні адреса: 60 Holland Park, London W11 3SJ, Велика Британія з 9.00 до 18.00,в робочі дні,Валерій Федорович вас проконсультує
показати весь коментар
11.08.2024 16:12 Відповісти
Тепер кацапам точно кранти
показати весь коментар
11.08.2024 16:19 Відповісти
Торкатися цієї "святині" вкрай небезпечно, бо Новічок- отрута контактної дії, а "святиню" гундяєвці готували.
показати весь коментар
11.08.2024 16:57 Відповісти
Не забувайте: у кацапні є ще кілька "козирів" (не плутати з нашим Команданте Козирем!): "бабушкі путєна", бойові шамани Шойги та інші подібні страховища.
Але це неточно.
показати весь коментар
11.08.2024 21:35 Відповісти
ЗСУ не збираються анексувати територію Курської області

Україні чужого не треба, обміняти захоплені території росії на те, що росія окупувала з 2014 року, та й потому.
показати весь коментар
11.08.2024 16:24 Відповісти
Кажуть, у АТБ в Суджі дуже «прийнятні ціни» 🌚
показати весь коментар
11.08.2024 16:27 Відповісти
Продовжуємо операцію, - Сирський

👀👀
показати весь коментар
11.08.2024 16:28 Відповісти
Ничего нового, зелёные человечки с легиона свобода раиси порезвится, пока подтянут резервы, а потом в ихтамнетов сыграют
показати весь коментар
11.08.2024 16:28 Відповісти
https://t.me/c/1198589840/95836 Свіжі полонені з Курщини в копілочці до фонду
показати весь коментар
11.08.2024 16:31 Відповісти
шо ты лепишь , там наши регулярные войска
показати весь коментар
11.08.2024 16:32 Відповісти
Всім, хто сп'янів від успіхів останніх днів - от вам я таки нагадаю, що кацапи продовжують просуватися на Сході. Мета захоплення прикордонних російських територій - перетягнути туди частину кацапів зі Сходу та Півдня, а також мати, що обміняти на перемовинах на нашу визнану територію.

Захід допомагає Україні доти, доки Україна намагається повернути свою визнану територію. А не заради анексії частин росії. Тим більше, давайте реально дивитись на речі - якщо весь той величезний натовп з Донбасу і Запоріжжя перетягнеться в Курську область 🇺🇦 - ЗСУ її не втримає, як зараз не втримує Донецьку область, то навіщо марити про якісь анексії? Україні потрібно те, що росія відібрала за останні 10 років, тобто НАШЕ.
показати весь коментар
11.08.2024 16:37 Відповісти
Попробуйте еще раз прочесть статью. Там совершенно ясно написано: "украинские войска ... не планируют аннексировать территории, которые они сейчас контролируют"
показати весь коментар
11.08.2024 16:47 Відповісти
ЗСУ "не планируют аннексировать территории".
Они самостоятельно присоединятся к Украине. Без постороннего вмешательства.
показати весь коментар
11.08.2024 18:11 Відповісти
Ще декілька днів і в Курську обл.можна завести переселенців і роздати їм житло.
показати весь коментар
11.08.2024 19:52 Відповісти
Високопоставлений військовий чиновник на умовах анонімності - абдристович.
показати весь коментар
11.08.2024 16:44 Відповісти
А можливо і ОБС - одна баба сказала.
показати весь коментар
11.08.2024 16:45 Відповісти
Високопоставлений військовий чиновник на умовах анонімності - це наш вєлікій стратєг і развєдчік всєх врємьон і народов кірюха бодунов .
показати весь коментар
11.08.2024 18:53 Відповісти
...або Мар'яша - .
показати весь коментар
11.08.2024 21:38 Відповісти
Так безмозгла ще не доросла до цього рівня.
показати весь коментар
11.08.2024 21:42 Відповісти
Хто-зна... Ану як днями пішла на підвищення, а ми про то і не знали?
показати весь коментар
11.08.2024 21:53 Відповісти
Як би ми не дотримувались правил ведення війни але перед виходом з Курської області потрібно знищити всі авто і жд мости, підприємства, нафтобази, транспорт конфіскувати та вивезти на нашу територію. Це законні воєнні цілі. То чому б це не зробити якщо є такий випадок. Не потрібні дрони чи артилерія. Закладай вибухівку під мости та нищ щоб потім кацапня це довго відбудовувала та витрачала кошти. Плюс порушення їх військової логістики. Якщо ми це не зробимо. то я буду думати що це зрада.
показати весь коментар
11.08.2024 17:10 Відповісти
Яким чином три бригади збираються " дестабілізувати ситуацію в Росії і "анексувати Курську область " - ну атаку маячню може ляпнути тільки наш великий розвідник Кірюха Баданов.
показати весь коментар
11.08.2024 17:11 Відповісти
??? А що можуть зробити малі сили срочніков та омон/госгвагдіі )? Проти навчених важких бригад? Та те саме що й легіон "ахматсіла" .... Чкурнути або прийняти на грудь фольфрамові кульки з хаймарсів...
До москви то далеко, так. Там є дівізія дзєржинскава та які-не-які резерви авіації та ракет.
Але кошмарити рашку - цілком реально!
Втрата контролю, навіть на пару тижнів над логістикою , ГТС, АЕС, чорноземи , залізниця, зв'язок , аеродроми це вже не ЧП а фактично агонія. + Моральне добивання , бо пропаганда накрутила на максімум істерії а тут пелена омани спаде вмить! Що хан москви голий, що армії немає, що втрати захмарні, що корон порушено.... Це тектонічний здвиг після років істерії та пропаганди.
Тим більше, це подальший зрив мобілізації на Рф та зрив роботи держапарату.....
Хто завгодно буде пропонувати те чім завідує: склади, бункери, держескрети, кадрові списки о.с. тощо
показати весь коментар
11.08.2024 17:48 Відповісти
Може вам нагадати початок війни і за скільки днів ми втратили контроль над над Херсонщиною ,більшою частиною Запоріжжя ( в тому числі над ЗАЕС) , Луганщини , Донеччини ,половиною Харківщини, Чернігівщини ,Сумщини ,Київщини ,а тут зайняли наші невеличку частину Курщини і в нас вже почалось "побєдобісся" ,і на рахунок Курської АЕС ,- кацапи ніякий контроль над нею не втрачали , не треба видавати бажане за дійсне і не потрібно транслювати буданівські фантазії. А якщо армії в кацапів немає ,то хто ж тоді наступає на Донеччині і Харківщині ? І не пишіть про зрив кацапської мобілізації (бажаючих воювати за гроші в них достатньо ),а краще згадайте про нашу мобілізацію і бусифікацію.
показати весь коментар
11.08.2024 18:22 Відповісти
В лютому 2022-го з Криму наступало угрупування аж в 20.000 морд. Ті самі 3 бригади...
показати весь коментар
11.08.2024 18:58 Відповісти
А потім іх ледве зупинили ,аж біля Запоріжжя. Ну а якщо в нас такий великий наступ ,то чому ж мовчать Зеля і Сирник ,чому ж немає нічого на карті Діп Стейт ( крім прикордоних сіл)
показати весь коментар
11.08.2024 19:05 Відповісти
Аби ж то!! Хоч восени, хоч в цьому році дочекатися!!
Якщо вагнер зміг, то у ВСУ техніки більше і краще!! Рейд до москви визове паніку і не тільки "біржеву" а просто підрив пердаків на реактівній тязі!!!!!
Якщо москва оголена, то залишається тільки питання ПВО-прикриття прориву!! Резерви вони не встигнуть поставити перед напрямком атаки, лише наздоганяти або йти паралельно до москви. А прикрити від літаків можно безперервними атаками "бобрів" на аеродроми ворога - щоб не давати їм сісти для заправки і БК.
Тримаємо кулаки за рейд Туарегів-Запорожців. ( Живуть мабуть за- порогами Нілу в далекій Бедуїнщіні)))))
показати весь коментар
11.08.2024 17:38 Відповісти
Яка Москва при такій перевазі в авіації та дронах, вагнер тому і зупинився що навіть маючи в своїй колоні ППО ближньої дії, вони б не змогли відбити балістику чи масовану атаку Ланцетами....

головним усіпхом буде якщо орки заберуть частину сили з Донбасу і не зможуть там уже наступати... та і взагалі любе перекидання частин, погрузка-вигрузка, де війська більш вразливі можливість нанести удар по колонам високоточним озброєнням