Армія РФ окупувала Лисичне, Іванівку та Свиридонівку на Донеччині, - DeepState. КАРТА

Російські війська захопили села Лисичне та Іванівка в Донецькій області. Ворог просунувся в декількох населених пунктах.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на проєкт DeepState.
Зазначається, що ворог просунувся у Гродівці, Костянтинівці, Невельському, біля Сергіївки, Піщаного та Новоторецького. Противника відкинуто біля Стельмахівки.
Водночас біля Стельмахівки на Луганщині російських окупантів було відкинуто.
Раніше повідомлялося, що війська РФ просунулись в Північному і Нью-Йорку на Донеччині.

Бійці не відповідають за "командування".
Але ця новина для всіх, хто дуже радіє з курської операції.
поясніть мені.
який понт завойовувати щось, коли ми пройобуєм своє?
чи, зе!гундосу терміново потрібні перемоги?
нахера мені та суджа, як що ми не можемо звільнити мелітополь?
нахера мені, той курськ, як що ми кинули маріуполь?