10344 відвідувача онлайн
27 528 86

Озброєного чоловіка у військовій формі, який стріляв по людях, затримано на Тернопільщині: попередньо двоє загиблих та троє поранених. ФОТО

Поліцейські на Тернопільщині затримали озброєного чоловіка, який стріляв по людях. Ним виявився 45-річний житель Житомирської області.

Про це повідомляє Національна поліція України, передає Цензор.НЕТ.

За попередньою інформацією, в результаті події двоє людей загинули, ще троє дістали поранення та доставлені до лікарні.

Чоловік на Тернопільщині стріляв по людях

"У середу, 15 серпня, близько 15:35 на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що у селі Доброводи Тернопільського району невідомий чоловік, вдягнутий у військову форму, здійснив кілька пострілів з автоматичної зброї в напрямку людей та втік", - повідомили в поліції.

Як зазначається, для пошуку зловмисника в області була введена спеціальна поліцейська операція. Правоохоронці встановили особу підозрюваного та його можливий напрямок руху. У результаті подальших злагоджених дій із залученням співробітників спецпідрозділу КОРД, чоловік, причетний до скоєння злочину, був затриманий. Ним виявився 45-річний житель Житомирської області. Поліцейські вилучили у нього зброю.

У поліції встановлюють обставини надзвичайної події. Вирішується питання про внесення відомостей за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Топ коментарі
+28
Поствоенный синдром. И это только начало... Будет только хуже, если не заработает по полной госпрограмма по реабилитации военных. при переходе на гражданскую житуху.
показати весь коментар
15.08.2024 18:12 Відповісти
+28
Недавно зайшов в пивбар пивка випити .Стоять два фронтовики бо їх видно по зовнішнім вигляді змучені. Взяв пиво і підійгов до них.Вони транзитом у відпустку чекають автобус на Франківщину. Взяв ще для них ковьаски запеченої та салат з помідорів і огірків .Алкоголь не купляв бо для них це може стати пробемою.Поговорили,подякував я їм а вони мені і розійшлись. Де тут ті про яких пишуть що то небезпечні .Будьте людьми і не шкодуйте добрих слів щоб солдати бачили що тут в тилу ях памятають і є повага за їх героїзм.
показати весь коментар
15.08.2024 19:27 Відповісти
+26
ТЦКшник служив до війни в поліції але був звільнений за вживання алкоголю і наркотичних речовин але його в чвс війни взяли служить в ТЦК теж колишні поліцаї які тепер керують ТЦК.
показати весь коментар
15.08.2024 18:39 Відповісти

Завантаження...