9977 відвідувачів онлайн
2 232 11

Наступ України на Курщину не змінює антиескалаційну позицію Заходу, - МВС Польщі

Захід не змінить підхід щодо застосування зброї попри наступ ЗСУ на Курщину

Україна отримує "величезні політичні вигоди" від операції ЗСУ в Курській області РФ, але цей наступ не змінює "антиескалаційного підходу" Заходу щодо обмежень на застосування наданої зброї.

Про це заявив очільник МВС Польщі Томаш Семоняк в інтерв'ю Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

У нього запитали, чи можуть військові успіхи Києва змінити позицію союзників щодо використання зброї, яку вони постачають для війни з Росією.

Цей наступ не змінює антиескалаційну позицію Заходу", - відповів Семоняк.

Західні уряди, які надають військову допомогу Україні після вторгнення Росії в лютому 2022 року, досі відмовлялися дозволити Україні використовувати далекобійну зброю через передбачуваний ризик ескалації конфлікту.

За його словами, події у Курській області сприяють зміні іміджу України, оскільки "політичні здобутки Києва є величезними менш ніж за два тижні".

Топ коментарі
+3
https://www.ukrinform.ua/rubric-factcheck/3896257-rospop-posirue-fejkovi-ogolosenna-pro-posuk-refrizeratoriv-u-sumah-cerez-veliki-vtrati-zsu-na-kursini.html Один фейк, який почали поширювати російські телеграм-канали, має українське походження. На відео у застосунку ТікТок блогер з нікнеймом oleksandr_inform українською мовою, сидячи у авто, розповідає, що українська армія нібито зазнала «великих втрат» у Курській області і в зв'язку з цим морги на Сумщині буцімто переповнені.

Питання - а чому ця людина ще на волі?! Важко знайти?!
показати весь коментар
19.08.2024 11:07 Відповісти
+3
У куколдів в тренді постійно нагадувати що вони куколди.
показати весь коментар
19.08.2024 11:16 Відповісти
+3
долбоебы даже при минимальных потерях будут ныть,гавноедам главное говна пожрать,знаю что командование там норм на том направлении,+ села не разйобаны есть где если что переждать это тебе не разйоб крынки на 2 улицы и днепр позади с минимальными шансами на евакуацию,надувание щек русни расчитанно на недалеких хохликов "все пропала",хорошо что такие суслики в большинстве сидят за 1000 км от фронта и сопли льют)))
по сравнению с бамбасом,курщина это чилл ресорт)уверен было бы по своей воле многие с покровского направления,передислцировались на кунр.
показати весь коментар
19.08.2024 11:33 Відповісти

Завантаження...