9900 відвідувачів онлайн

Начальників Бориспільського та Бучанського ТЦК арештували без права на заставу, - ЗМІ

Начальників ТЦК Бориспільського та Бучанського районів затримано на хабарі

Згідно з рішенням суду начальників Бориспільського та Бучанського ТЦК арештували без права на заставу.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Шевченківський районний суд столиці за клопотанням прокурорів Офісу генпрокурора обрав усім трьом підозрюваним безальтернативні запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою", - повідомили РБК-Україна у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

Нагадаємо, 16 серпня СБУ затримала очільників двох ТЦК у Київській області та їхнього спільника. Їх підозрюють у незаконному збагаченні в понад 1 млн доларів.

Топ коментарі
+10
За ЧТО !!! Вони ж воювали, захищали, проливали...
показати весь коментар
19.08.2024 20:04 Відповісти
+7
Монетами по 10 центів
показати весь коментар
19.08.2024 20:08 Відповісти
+6
Засуньте їм в дупи цей 1 мільйон доларів. Купюрами в 1 долар.
показати весь коментар
19.08.2024 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ого! Здивували
показати весь коментар
19.08.2024 20:00 Відповісти
За ЧТО !!! Вони ж воювали, захищали, проливали...
показати весь коментар
19.08.2024 20:04 Відповісти
Де вони воювали? Цікаво.
показати весь коментар
19.08.2024 20:44 Відповісти
Угу...Воювали,захищали,пропивали.Скоро випустять.
показати весь коментар
19.08.2024 21:56 Відповісти
Засуньте їм в дупи цей 1 мільйон доларів. Купюрами в 1 долар.
показати весь коментар
19.08.2024 20:07 Відповісти
Монетами по 10 центів
показати весь коментар
19.08.2024 20:08 Відповісти
Через рот.
показати весь коментар
19.08.2024 20:23 Відповісти
1 цент теж непагано 😁
показати весь коментар
19.08.2024 20:24 Відповісти
Та Ви садист! )))
показати весь коментар
19.08.2024 20:27 Відповісти
Дякую 😊
показати весь коментар
19.08.2024 20:44 Відповісти
Дріб'язок але приємно 😁
показати весь коментар
19.08.2024 20:48 Відповісти
Одні підарешти
показати весь коментар
19.08.2024 20:07 Відповісти
Всіх цих тварюк потрібно пересаджати, а на їх місце поставити патріотів, які не словом а ділом захищали Батьківщину. А такі тилові закацаплені щури лише ********* ЗСУ
показати весь коментар
19.08.2024 20:10 Відповісти
Так цеж сами поцтрийоти, яких на місце тварюк і поставили не словом а ділом...........................!
показати весь коментар
19.08.2024 20:15 Відповісти
Буча і таке? Бориспіль з його депутатами-Героями і таке...може таки вони повинні бути на фронті, а не сидіти на доларах. Хлопці з вадами після поранення повинні бути на цих посадах, а не дядько з черевом
показати весь коментар
19.08.2024 20:55 Відповісти
А що змінилось в головах ось таких у Бучі? А нічого. Цікаво,яким чином вони "заробили той мільйон". Бо про їм заходи з мобілізації відомо.
показати весь коментар
19.08.2024 21:41 Відповісти
Мене заблокована булр після анонсу про школи нові в Бучі на мільйони і газові плити також на мільйони, бо це було під егідою скумбрія по 8. Ще тоді було потрібно шукати злочинця, а не блокувати дописувачів
показати весь коментар
20.08.2024 09:25 Відповісти
більш мерзотного міста ніж бориспіль знайти важко
показати весь коментар
20.08.2024 02:02 Відповісти
це все - сране ІПСО

всі ми знаємо, що кожен тцкашник - воював під Бахмутами/Роботине/Торецьком, має купу поранень і кристально чесна людина
показати весь коментар
19.08.2024 20:56 Відповісти
Ці потвори, просто прикриваються ротами/взводами охорони, які дійсно з бойових хлопів
показати весь коментар
20.08.2024 09:03 Відповісти
А одне ***** казало що в воєнкоматах працюють професіонали .
показати весь коментар
19.08.2024 21:05 Відповісти
Намолотити лимон баксів за пару років непрофесіонал ніяк не зможе. )
показати весь коментар
19.08.2024 21:38 Відповісти
І звісно вони робили все самотужки , без прикриття "з гори" , так ?
показати весь коментар
19.08.2024 21:22 Відповісти
Через тиждень новину всі забудуть. Адвокат згодом "продавить" заставу, зіславшись на погіршання здоров'я підзахисного. Буде домашній арешт, потім браслет знайдуть в мусорному баці. Через місяць-другий щасливий і трохи "полинявший" воєнком купить бунгало в Іспанії. Всі щасливі, всі при бабках.
показати весь коментар
19.08.2024 21:36 Відповісти
... нацальник ,це як у мордорі.
Може керівник, очільник...хоч це не виправдовує аферистів.
показати весь коментар
19.08.2024 22:19 Відповісти
а начальників начальників бориспільського й бучанського тцк спокійнісінько б відпустили за кордон... на спецзавдання гур мо, наприклад