11829 відвідувачів онлайн

Союзники не встигають передати засоби ППО Україні в обіцяні терміни, - Bloomberg

Союзники не встигають передати Україні засоби ППО

Деякі союзники України в НАТО не можуть виконати обіцянки щодо прискорення поставок систем протиповітряної оборони та іншого військового обладнання.

Про це із посиланням на поінформовані джерела пише Bloomberg, передає Цензор.НЕТ.

Джерела Bloomberg стверджують, що деякі члени НАТО досі не виконали зобов'язання, які підтвердили на саміті Альянсу у Вашингтоні в липні, зокрема про відправлення щонайменше п'яти додаткових систем ППО дальнього радіуса дії.

Вони вважають, що обіцяні країнами Альянсу поставки зброї можуть не відбутись до осені, коли в Україні очікують відновлення російських ударів по критично важливих об'єктах інфраструктури.

Один із посадовців зазначив, що деякі союзники України вчасно не надають військове спорядження українським силам резерву, що негативно впливає на обороноздатність України.

Раніше повідомлялось, що німецький уряд не зміг надати фінансування для нової системи ППО IRIS-T, яку виробник був готовий передати Україні після удару Росії по дитячій лікарні "Охматдит" у липні.

Топ коментарі
+11
Походу у союзників гарно та вчасно тільки балабольство виходить.

На реальні дії просто запор якийсь.
У Шольца скоро очі вискочать - так він тужиться третій рік.
показати весь коментар
20.08.2024 21:30 Відповісти
+5
Хоч один із " союзнічків " набереться сміливості пояснити - нах.я вони тягнуть резину ??
показати весь коментар
20.08.2024 22:06 Відповісти
+3
На усі питання "чому не можна їхньою зброєю бити по цілях на болотах?" і досі не було жодної конкретної та логічної відповіді від союзників. Позорисько якесь...
показати весь коментар
20.08.2024 21:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Їхня русофобія недостатня
показати весь коментар
20.08.2024 21:29 Відповісти
Більш раціонально - знищувати носії ракет, склади зберігання та виробництво.
Але, мабуть ті союзники у військових ВНЗ вивчали щось не те...
показати весь коментар
20.08.2024 21:29 Відповісти
Ви свіжозареєстрований кацап-мазохіст?
показати весь коментар
20.08.2024 22:23 Відповісти
Ага-ага - з 20 серпня!
Піпець як давно!
показати весь коментар
20.08.2024 22:47 Відповісти
Значить дійсно - мазохіст.
За правду тут не банять, тут банять за брехню та за гімняність.
показати весь коментар
20.08.2024 22:57 Відповісти
Походу у союзників гарно та вчасно тільки балабольство виходить.

На реальні дії просто запор якийсь.
У Шольца скоро очі вискочать - так він тужиться третій рік.
показати весь коментар
20.08.2024 21:30 Відповісти
США та союзники легко можуть дозволити собі більшу підтримку України, - Financial Time Джерело:
показати весь коментар
20.08.2024 21:30 Відповісти
сьогодні в край потрібні томагавки п не ППО , з дозволом удару по теріторії РФ. .
показати весь коментар
20.08.2024 21:33 Відповісти
За наданими Генеральним штабом даними з 24.02.22 силами оборони України було загалом знищено з застосованих засобів ураження:

Аеробалістичних ракет
Х47м2 «Кинджал»
- 28/111;

Крилатих ракет
3м14 «Калібр»
- 443/894;

Крилатих ракет
Х-101/55
- 1441/1846;

Надзвукових крилатих ракет
3м55 «Онікс»
- 12/211;

Крилатих ракет
Р-500 (9м728) «Іскандер К»
- 76/202;

Крилатих ракет
Х35
- 1/15;

Надзвукових крилатих ракет
Х-22
- 2/362;

Балістичних ракет
9м723 ОТРК"Іскандер-М"/KN-23
- 58/1300;

Гіперзвукових крилатих ракет
3м22 «Циркон»
- 2/6;

Балістичних ракет
«Точка-У»
- 6/68;

Керованих авіаційних ракет Х-25/29/31/35/58/59/69
- 343/1547;

Зенітно-керованих ракет С-300/400
- 19/3008;

Інших ракет
- 0/57;

БпЛА "Шахід"/"Ланцет"
- 8836/13315;

Інші БпЛА
- 438/682;
показати весь коментар
20.08.2024 21:55 Відповісти
На усі питання "чому не можна їхньою зброєю бити по цілях на болотах?" і досі не було жодної конкретної та логічної відповіді від союзників. Позорисько якесь...
показати весь коментар
20.08.2024 21:55 Відповісти
Обіцянка - цяцянка
показати весь коментар
20.08.2024 21:56 Відповісти
Хоч один із " союзнічків " набереться сміливості пояснити - нах.я вони тягнуть резину ??
показати весь коментар
20.08.2024 22:06 Відповісти
Жалюгідні облудники в усьому! ,, партнери" наші!
показати весь коментар
20.08.2024 22:14 Відповісти
Союзники...гм. Дуже шкода, звичайно.
показати весь коментар
20.08.2024 23:19 Відповісти
А що заважає? "Глибоке занепокоєння" чи "серйозне занепокоєння"?
показати весь коментар
20.08.2024 23:45 Відповісти
Просто сором якийсь!
показати весь коментар
20.08.2024 23:50 Відповісти
Ну случайно, раз бывает. Потерпим. Все по маслу ведь шло ранее. Как по оливковому.
показати весь коментар
21.08.2024 00:03 Відповісти