На агрегатному заводі у Вовчанську вже кілька місяців заблоковані росіяни, - ОТУ "Харків"

У Вовчанську на агрегатному заводі вже не перший місяць залишаються окупанти "одного з підрозділів" - їх блокують Сили оборони.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону повідомив речник ОТУ "Харків" Віталій Саранцев.
"На самому початку там було близько 40 військовослужбовців. Вони там зазнають втрат. Є у них і загиблі, і поранені. Є поранені лежачі, є поранені ті, які можуть спроможні вести бій. Певна кількість їх там залишається, точну цифру я не можу сказати з певних міркувань", - розповів речник.
Загалом росіяни продовжують використовувати безпілотники для виконання логістичних завдань, зокрема на території агрегатного заводу, додав Саранцев.
Топ коментарі
+35 vsbu vsbu
показати весь коментар
25.08.2024 12:39 Відповісти Посилання +24 ZoV KobZona
показати весь коментар
25.08.2024 13:02 Відповісти Посилання +23 олег иванов #434516
показати весь коментар
25.08.2024 13:09 Відповісти Посилання