10813 відвідувачів онлайн
11 884 110

На агрегатному заводі у Вовчанську вже кілька місяців заблоковані росіяни, - ОТУ "Харків"

Російські військові залишаються заблокованими на агрегатному заводі у Вовчанську

У Вовчанську на агрегатному заводі вже не перший місяць залишаються окупанти "одного з підрозділів" - їх блокують Сили оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телемарафону повідомив речник ОТУ "Харків" Віталій Саранцев.

"На самому початку там було близько 40 військовослужбовців. Вони там зазнають втрат. Є у них і загиблі, і поранені. Є поранені лежачі, є поранені ті, які можуть спроможні вести бій. Певна кількість їх там залишається, точну цифру я не можу сказати з певних міркувань", - розповів речник.

Загалом росіяни продовжують використовувати безпілотники для виконання логістичних завдань, зокрема на території агрегатного заводу, додав Саранцев.

Топ коментарі
+35
Як це може бути....? а вода, бк, жрачка..? Які місяці в спеку? Нафуй цей звиздьож?
показати весь коментар
25.08.2024 12:39 Відповісти
+24
Это было в Бресте в 1939 г. Первый раз брестскую крепость брали немцы у поляков, причем немцам помогала красная армия: поляков в Брестской крепости штурмовали немцы с запада, а красная армия - с востока. Пояки продержались против превосходящих коммуно-фашистских сил 3 дня. Ночью они вырвались из крепости и прорвались лесами в Литву, которая тогда еще не была оккупирована красной сволочью. А "героические освободители" устроили в Бресте совместный парад.
показати весь коментар
25.08.2024 13:02 Відповісти
+23
Шатли вже близенько.
показати весь коментар
25.08.2024 13:09 Відповісти

Завантаження...