6510 відвідувачів онлайн
14 448 32

У Ростовській області спалахнула ще одна нафтобаза: губернатор Голубєв скаржився на атаку безпілотників. ВIДЕО

У ніч на 28 серпня 2024 року у Ростовській області РФ було гучно, лунали вибухи.

Як інформує Цензор.НЕТ, губернатор Ростовської області Василь Голубєв зазначив, що над регіоном були дрони.

"Близько 03:00 ночі в Ростовській області збито 4 БПЛА. За попередніми даними, постраждалих немає. Інформація уточнюється", - написав Голубєв.

Канал SHOT інформував, що звуки потужних вибухів пролунали над областю приблизно о 02:45 ночі. Приблизно в цей час вибухи чули жителі Новошахтинська, Аксая та західної частини Ростова.

Через деякий час очевидці події повідомили про спалах у полі в районі нафтобази під Каменськ-Шахтинськом. Інші канали стверджують, що горять кілька цистерн. Також у соцмережах поширюється відео пожежі на нафтобазі.

Топ коментарі
+31
апять рашисти всьо збілі ачєрєдной нєфтєбазай...
показати весь коментар
28.08.2024 06:32 Відповісти
+26
Понастроїли нафтобаз, бідним обломкам нікуди впасти.
показати весь коментар
28.08.2024 07:45 Відповісти
+22
"Не буде" ЩО? Бить не будуть? Будуть! Тільки не по самому полотну - а по вузлових станціях Де будуть скупчуваться ешелони Чим вразлива залізниця - з неї під обстрілом в поле не з"їдеш і окремі вагони розосереджено не пустиш Крім того - наші будуть бить на близькій відстані зовсім іншими ************ - не "шахедами" чи "іскандерами" - а "хаймерсами" і гаубицями
Вчора порадувало - кацапи виють з-за того що не можуть ефективно організувать артстрільбу! Бо наші з "Цезарями" та "Арчерами" б"ють на 10-15 км далі ніж їх найкраща артилерія
показати весь коментар
28.08.2024 07:07 Відповісти

Завантаження...