7879 відвідувачів онлайн
8 587 24

Внаслідок атаки 26 серпня 4 енергоблоки АЕС тимчасово відключилися від мережі

аес,південноукраїнська

26 серпня внаслідок російської ракетно-дронової атаки на Україну чотири енергоблоки АЕС тимчасово від'єдналися від мережі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Liga.net,  про це проінформувало постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні в листі до МАГАТЕ.

О 08:58 відключилися енергоблоки №1, 3 і 4 на Рівненській атомній станції, а о 17:05 через коливання в національній енергосистемі, спричинені російським ударом, також відключився енергоблок №3 на Південноукраїнській АЕС.

"Російська Федерація продовжує навмисно атакувати енергетичну інфраструктуру України, маючи намір порушити роботу атомних електростанцій країни, які забезпечують більшу частину електроенергії в Україні. Російські атаки становлять значний ризик для стабільної роботи атомних електростанцій", – йдеться в листі.

Постійне представництво України попросило МАГАТЕ негайно донести цю інформацію до всіх членів організації.

Топ коментарі
+8
А курська аес тим часом прекрасно працює за 20 км від фронту.
показати весь коментар
29.08.2024 09:57 Відповісти
+6
сбу, нема коли. малюк, та його бос татаров вбивають чеченців в україні і києві!
показати весь коментар
29.08.2024 10:07 Відповісти
+5
яку, таку, курську?
там озабочений гроссі.
зе!шобло ціни підніме, на один мегават, до кінця року.
показати весь коментар
29.08.2024 09:49 Відповісти

Завантаження...