11805 відвідувачів онлайн
5 827 35

Путін привітав Лукашенка телеграмою та подарував найвищу нагороду РФ

Путін нагородив Лукашенка найвищою нагородою у РФ

Російський диктатор Володимир Путін з нагоди 70 дня народження самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка відзначив його орденом апостола Андрія Первозванного. Це - найвища державна нагорода у РФ.

Про це йдеться в указі Путіна, цитує російське пропагандистське видання "РИА Новости", передає Цензор.НЕТ. 

У документі вказано, що Лукашенка нагороджено за "заслуги у розвитку відносин союзництва і стратегічного партнерства між РФ та Білоруссю, укріпленні дружніх зв’язків між народами та великий особистий вклад та ефективну діяльність союзної держави".

Путін нагородив Лукашенка найвищою нагородою у РФ

Також Путін надіслав Лукашенку вітальну телеграму.

"Щиро дорожу нашими добрими товариськими відносинами, які повною мірою пройшли перевірку часом, і, звісно, упевнений, що спільними зусиллями ми будемо і надалі робити все можливе для нарощування плідного російсько-білоруського співробітництва", - йдеться у привітанні російського диктатора. 

Путін заявив, що Лукашенко є "справжнім патріотом своєї країни, який послідовно обстоює її інтереси на міжнародній арені".

Також він назвав його "мудрим політиком, здатним ухвалювати виважені, далекоглядні рішення навіть у найпростіших ситуаціях".

Топ коментарі
+16
А що, Андрій Первозванний бував на болотах? Так само як і Володимир Великий ті болота не хрестив. Не мають своєї історії - тирять чужу.
показати весь коментар
30.08.2024 11:22 Відповісти
+8
Нехай бульбафюрер запхне цей орден собі в дупу.
показати весь коментар
30.08.2024 11:20 Відповісти
+8
сатанист нагородив сатаниста орденом святого...
показати весь коментар
30.08.2024 11:23 Відповісти

Завантаження...