7952 відвідувача онлайн
3 663 39

Важливо створити "пояс безпеки" над західними регіонами України, - Умєров

Умєров обговорив із європейськими колегами посилення ППО України

Міністр оборони Рустем Умєров взяв участь у неформальній зустрічі міністрів оборони країн ЄС. 

Про це він повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Поінформував партнерів про поточну ситуацію на фронті та пріоритетні потреби для ефективної оборони проти агресора. Обговорили необхідність посилення нашої протиповітряної оборони, наголосив на важливості створення поясу безпеки над західними регіонами України. Це питання має критичне значення для захисту нашої інфраструктури та мирного населення" ,- йдеться в повідомленні.

За словами Умєрова, він також наголосив на важливості збільшення інвестицій в оборонну промисловість України.

"Ми маємо власну потужну індустрію, яка потребує підтримки та співпраці з європейськими партнерами. Це сприятиме спільному зміцненню безпеки та обороноздатності Європи", - додав міністр.

Умєров обговорив із європейськими колегами посилення ППО України

Топ коментарі
+20
Головне, щоб фінансову подушку безпеки не забули собі зробити
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
+18
Важливо створити "пояс безпеки" над західними регіонами України, - Умєров, а східні регіони ми віддамо під "рашистський пояс безпеки" .чи як?
показати весь коментар
30.08.2024 15:50 Відповісти
+12
Так і незрозуміло чим Рустемчик займається весь цей час на посаді.
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Головне, щоб фінансову подушку безпеки не забули собі зробити
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
Так і незрозуміло чим Рустемчик займається весь цей час на посаді.
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
Пояс безпеки з шароварами незламності, вишиванкою чесності та оселедцем прозорості.
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
Рускій, ну от нафіга тобі чужі шаровари? От чогось кацапська рийка вічно в українському тарелі...
показати весь коментар
30.08.2024 15:55 Відповісти
А це єдине, на що зелена шобла здатна. Популістський шароварний псевдо-патріотизм, а держава вже завалюється від некомпетентних ідіотів при владі.
показати весь коментар
30.08.2024 16:15 Відповісти
Квартальні сценаристи, призери "ліги Сміху", та "Розсміши коміка" трудяться цілодобово, видумуючи викрутасні мессиджі для Зельоних.
показати весь коментар
30.08.2024 15:48 Відповісти
додайте ще + школа гебістькокремлівських Маслякових - тата та синочка!
показати весь коментар
30.08.2024 16:11 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2024 15:49 Відповісти
Важливо створити "пояс безпеки" над західними регіонами України, - Умєров, а східні регіони ми віддамо під "рашистський пояс безпеки" .чи як?
показати весь коментар
30.08.2024 15:50 Відповісти
Ні, пропонує здати ВСІ регіони, крім західного. Той воно віддасть угорцям й полякам.
показати весь коментар
30.08.2024 15:58 Відповісти
А ще жиріновскій сказав - Западная Украіна нам нє нужна!
показати весь коментар
30.08.2024 16:09 Відповісти
Обговорили необхідність посилення нашої протиповітряної оборони, наголосив на важливості створення поясу безпеки над західними регіонами України. Це питання має критичне значення для захисту нашої інфраструктури та мирного населення" Джерело:

а інші регіони України хіба не потребують захисту , чи там немає інфраструктури, чи мирного населення? Чи влада вже відмовилась від решти територій?
показати весь коментар
30.08.2024 15:54 Відповісти
Мабуть на Заході щось там таке з'явилося, що його треба охороняти.
показати весь коментар
30.08.2024 15:57 Відповісти
Переляк?
показати весь коментар
30.08.2024 16:00 Відповісти
Ставка...?
показати весь коментар
30.08.2024 16:14 Відповісти
Быковель...
показати весь коментар
30.08.2024 16:29 Відповісти
Гуцули?
показати весь коментар
30.08.2024 17:43 Відповісти
Гуцули - це герметизовані Карпатами кельти. Свинособача історіографія це не визнавала і фальсифікувала, хоча була маса доказів-артефактів. Ано же 3 народи-братья! А тут какіє-та буржуйскіє кєльти… Кацапота зубилами зрубувала зі скель символіку, нищила святилища, підривала сакральні печери і т.д.
показати весь коментар
30.08.2024 21:37 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2024 22:34 Відповісти
Домик для рыбалки Ермака?
показати весь коментар
30.08.2024 19:31 Відповісти
Угу, "вичістить"... Як вже ці кацапи дістали... Вони на Цензорі вже живуть.
показати весь коментар
30.08.2024 16:04 Відповісти
Ще один продавець майбутнього, це вже епідемія якась.
Коли міністр розмірковує про повітряні замки, то виходить наявні проблеми вже вирішено?
показати весь коментар
30.08.2024 16:05 Відповісти
А центральні регіони ? Нас зливають ?
показати весь коментар
30.08.2024 16:09 Відповісти
Ну судячи по виборам у 2019 році східні,південі,центральні і північні регіони самі себе злили,скіки проголосувало за квартальну мавпу?Вам нагадати,чи самі подивитесь на результати виборів.
показати весь коментар
30.08.2024 16:36 Відповісти
Так ви праві , але я за цю мавпу не голосувала ))
показати весь коментар
30.08.2024 16:39 Відповісти
Це як, 1 : 100 000 ?
показати весь коментар
30.08.2024 21:39 Відповісти
Орест , якби ви прийшли на цензор в 2015 році , як я , а не .., то знали , хто тут за кого , і кого вибирав .
показати весь коментар
30.08.2024 22:03 Відповісти
А над іншою територією - не треба? Чи для вас Україна - тільки на заході?
показати весь коментар
30.08.2024 16:13 Відповісти
А з ***** над західними регіонами партнери повинні *********** пояс безпеки для мирних жителів? Бо ваше все шобло-***** поголовно понакупляли, понаприватизовували земель в тих регіонах і тепер хобуть безпеки? А потім собі с'їбетесь туда, мирні ви жителі наші. А не ****** ви випадково?
показати весь коментар
30.08.2024 16:14 Відповісти
А над східними регіонами підтяжки?
показати весь коментар
30.08.2024 17:13 Відповісти
Треба вже відкрити в Україні перший у світі університет обговоріа
показати весь коментар
30.08.2024 17:18 Відповісти
Так, до Дніпра можно здавати по оманському договорняку , потім зеленська пі* арасня, підпише передих для московії ...а через 5 років максімум, кремль постучить кабами у хату ЄС ...і чим думали ті в ЄС ,хто тягнув цю зеленську шоблу, правити Україною ?
показати весь коментар
30.08.2024 17:44 Відповісти
Що воно верзе? Тільки західні? А інші регіони вже не Україна?
показати весь коментар
30.08.2024 17:45 Відповісти
Garry, переглянь результати різних виборів на Сході за років 30...
Переглянь і стули дзюбок назавжди...
показати весь коментар
30.08.2024 21:43 Відповісти
показати весь коментар
30.08.2024 22:28 Відповісти
Просто без слів, спеціально для тебе і таких як ти. Якщо є мозок - зрозумієш і замовкниш. Якщо ні - то "debilus zvychaynus"
показати весь коментар
30.08.2024 22:32 Відповісти
Пояс безопасности- детище Министра Обороны Умерова . Надо запатентовать и засекретить для будущего НАТО.
показати весь коментар
30.08.2024 18:52 Відповісти