Наразі російські окупанти завдають ударів по Харкову.
Про це інформує у телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"Харків, в укриття! Окупанти завдають ударів!",- зазначив він.
Читайте також: Сьогодні у Харкові день жалоби