10597 відвідувачів онлайн
5 913 29

Мер Москви Собянін повідомив про атаку дронів на російську столицю: збито 9 БпЛА, один - у районі НПЗ

Український безпілотник

Мер Москви Сергій Собянін стверджує, що у ніч на 1 вересня 2024 року російську столицю нібито атакували безпілотники.

Як інформує Цензор.НЕТ, повідомлення чиновника цитує російська пропагандистська агенція новин "РИА-Новости".

Спершу він заявив, що БпЛА начебто збито в районі Московського НПЗ, пошкоджень та постраждалих, як переконує Собянін, немає, загрози роботі МНПЗ теж, за його словами, немає. Ще 1 БПЛА нібито збито у міському окрузі Раменський.

Загалом, як згодом уточнив Собянін, дев'ять БПЛА, які намагалися атакувати Москву, збито за ніч.

Топ коментарі
+21
Гарно "підсвітили" та "задимили" Підмосков"я! Хотіли війни? Вона до них прийшла! Зараз-би випалить нафтобази в Підмосков"ї - щоб Москва без пального залишилася! І тут головне - не в кількості згорілого пального Головне - у кількості знищених резервуарів Щоб уникнуть паливного паралічу - вони поженуть у Москву ешелони з пальним Заб"ють під"їзні шляхи на вузлових станціях Виникне колапс транспортний Удари по тих ещелонах його значно посилять - бо вигорять вузлові станції
показати весь коментар
01.09.2024 07:55 Відповісти
+19
показати весь коментар
01.09.2024 07:35 Відповісти
+17
Надеюсь, в Капотне беспилотник "сбит" резервуаром с топливом, как и везде.
показати весь коментар
01.09.2024 07:23 Відповісти

Завантаження...