4020 відвідувачів онлайн
1 738 16

Інспектори Служби освітньої безпеки працюватимуть цьогоріч в українських школах. ІНФОГРАФІКА

У школах України працюватимуть інспектори Служби освітньої безпеки

Цьогоріч в українських школах розпочнуть роботу інспектори Служби освітньої безпеки.

Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату Кабміну, передає Цензор.НЕТ.

Там зазначили, що це не охоронці, а фахівці, які є посередниками між школою, батьками, дітьми та вчителями.

Про обов'язки інспекторів дивіться в інфографіці.

В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки
В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки
В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки
В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки
В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки
В українських школах почнуть працювати інспектори з безпеки

Топ коментарі
+5
В двох словах, що це за посада і для чого вона. Зі сторони Міносвіти та Мінвнутрішніх справ, інспектор з освітньої безпеки, посадова особа, яка має проводити як превентивну та і конкретну функцію прямого втручання у разі злочинності в колі малолітніх осіб в школі, за якою такий інспектор закріплений. За планом, кожна школа має мати такого інспектора. Що відбулось по факту. Перше, це поліцейська посада. Так, у школі буде по суті штатний поліцейський. Підпорядковуватись, увага, він буде районному відділу поліції. І це ще не кінець цього моменту. Зарабітна плата буде як у поліцейського (тобто у багатьох громадах більше ніж у голови цієї громади). І це не кінець геніальності "реформаторів". Як заявляють на нарадах, перший рік фінансування на утримання цієї посади буде здійснюватись з державного бюджету, ну а потім вауллля, з місцевого)))) Громади за власний кошт будуть утримувати силовий апарат в школах! Це п...здєц...
показати весь коментар
02.09.2024 14:54 Відповісти
+4
Спеціаліст за набору 112.
показати весь коментар
02.09.2024 13:39 Відповісти
+4
А бронь такому спеціалісту дають ? Цікаво ще , що він на зі що не відповідає а зарплатню буде отримувати
показати весь коментар
02.09.2024 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось мусора вже і до дітей добрались, мерзота.
показати весь коментар
02.09.2024 13:36 Відповісти
Спеціаліст за набору 112.
показати весь коментар
02.09.2024 13:39 Відповісти
А бронь такому спеціалісту дають ? Цікаво ще , що він на зі що не відповідає а зарплатню буде отримувати
показати весь коментар
02.09.2024 13:40 Відповісти
Я так розумію, що оці інспектори дубельтівки з сіллю не будуть мати. Ну ок. Але навіть без електрошокера? Ну хоча б батіг? Нє? Та його ******* малолітні "янголики" зацькують.
показати весь коментар
02.09.2024 13:44 Відповісти
З кожним роком все більше дармоїдів . Придумують під них назви , міністерства
показати весь коментар
02.09.2024 13:56 Відповісти
А в кожен клас інспектора? Це ж буде так ефективно, мразі.
показати весь коментар
02.09.2024 13:58 Відповісти
воруй и грабь освіту! учителям болт а не повышение зп! слава гнойнику зеленского!
показати весь коментар
02.09.2024 14:02 Відповісти
Гнидокацап
показати весь коментар
02.09.2024 14:33 Відповісти
Один на школу? А якщо заболіє?
показати весь коментар
02.09.2024 14:13 Відповісти
Служба подъездной безопасности тоже была бы актуальной.
показати весь коментар
02.09.2024 14:35 Відповісти
В двох словах, що це за посада і для чого вона. Зі сторони Міносвіти та Мінвнутрішніх справ, інспектор з освітньої безпеки, посадова особа, яка має проводити як превентивну та і конкретну функцію прямого втручання у разі злочинності в колі малолітніх осіб в школі, за якою такий інспектор закріплений. За планом, кожна школа має мати такого інспектора. Що відбулось по факту. Перше, це поліцейська посада. Так, у школі буде по суті штатний поліцейський. Підпорядковуватись, увага, він буде районному відділу поліції. І це ще не кінець цього моменту. Зарабітна плата буде як у поліцейського (тобто у багатьох громадах більше ніж у голови цієї громади). І це не кінець геніальності "реформаторів". Як заявляють на нарадах, перший рік фінансування на утримання цієї посади буде здійснюватись з державного бюджету, ну а потім вауллля, з місцевого)))) Громади за власний кошт будуть утримувати силовий апарат в школах! Це п...здєц...