Помер медик, поранений під час вчорашнього обстрілу Харкова (оновлено)

Поранений під час вчорашньої атаки на Харків медик помер у лікарні.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"На жаль, один постраждалий внаслідок ворожих ударів по Харкову помер у лікарні. Фельдшеру екстреної медичної допомоги був 21 рік. Співчуття рідним та близьким!", - написав Синєгубов.
Оновлена інформація
Як згодом уточнив мер Харкова Ігор Терехов, помер фельдшер швидкої та пʼятикурсник медуніверситету Юрко Євген.
Раніше Цензор.НЕТ інформував, що вдень 2 вересня війська РФ ударили по Харкову, 14 осіб постраждали.