На посаді заступника глави ОП займатимусь питаннями переселенців та гуманітарного права, - Верещук

Ексвіцепрем'єрка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, чим займатиметься на посаді в Офісі Президента.
Про це вона заявила на засіданні Верховної Ради, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Я залишаюся з вами. Я дуже ціную кожного. Я йду працювати в Офіс Президента України й буду займатися тим, чим займалася на посаді віцепрем'єра, а саме: діти, внутрішньо переміщені особи, міжнародне гуманітарне право - все те, що ми робимо на наших штабах, і штаби теж залишаються", - зазначила вона.
Раніше Верещук заявила, що переходить на посаду заступника глави Офісу Президента.
3 вересня 2024 року міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук подала заяву про відставку.
5 вересня Рада відправила Верещук у відставку.
- залишення в небезпеці, яке призвело до смерті (ч. 3 ст. 135 КК України)":