9935 відвідувачів онлайн
2 565 10

220 поранених залишаються в лікарнях після російського удару по Полтаві, - Зеленський

Будівля Інституту зв’язку в Полтаві

Після російського удару по Полтаві 3 вересня в лікаранях залишаються 220 поранених.

Про це розповів Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, передає Цензор.НЕТ.

"Початок цього вересня, на жаль, був позначений жорстокими російськими ударами. Лише після удару по полтавському Інституту зв’язку досі на лікуванні в стаціонарі 220 поранених. Серед них є й важкі, дуже важкі поранені", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, що 3 вересня росіяни атакували Полтаву, попередньо, двома балістичними ракетами "Іскандер-М". Ворог поцілив у навчальний заклад та лікарню. Частково зруйновано одну із будівель Інституту зв’язку, лікарню та прилеглі будинки. Внаслідок удару загинули 58 людей.

Топ коментарі
+4
всі вони на твоеї совісті
показати весь коментар
08.09.2024 22:57 Відповісти
+3
Ну раз ти миттю прибігло, значить правда
показати весь коментар
08.09.2024 23:36 Відповісти
+1
Співчуваю всим пораненим, найскорішого виздоровлення! Світла пам"ять всим загиблим від рук фашистів-рашистів! Царство небесне!
показати весь коментар
08.09.2024 22:56 Відповісти

Завантаження...