10117 відвідувачів онлайн
30 242 65

Син Головного Рабина Антон Самборський загинув на фронті, захищаючи Україну

Загинув син Головного Рабина України

Захищаючи Україну, загинув син Головного Рабина України Антон Самборський. Прощання із ним  відбудеться 12 вересня в Центральній синагозі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку Головного Рабина України Моше Реувена Асмана.

"Завтра в Центральній синагозі відбудеться прощання з моїм сином Матітьягу (Антоном), який загинув на фронті захищаючи Україну", - написав він.

Антон Самборський

Топ коментарі
+120
Справжній украінський герой. Мої співчуття ребе та його родині.
показати весь коментар
11.09.2024 16:40
+117
яке горе... вічна пам'ять...
показати весь коментар
11.09.2024 16:38
+115
Шана і Повага! Вічна пам'ять, Солдате! Ти достойно прославив свій народ на новій Батьківдині.
показати весь коментар
11.09.2024 16:39
Коментувати
Сортувати:
яке горе... вічна пам'ять...
показати весь коментар
11.09.2024 16:38 Відповісти
Шана і Повага! Вічна пам'ять, Солдате! Ти достойно прославив свій народ на новій Батьківдині.
показати весь коментар
11.09.2024 16:39 Відповісти
На какой 'новiй'? Евреи в Украине живут со времени хазарского коганата
показати весь коментар
11.09.2024 19:16 Відповісти
Не має значення хто ти і з якого часу живеш в Україні, має значення що Україна для тебе - Батьківщина,

Матітьягу-Антін був українським євреєм, чи єврейським українцем - це НЕ має значення.
Він був Громадянином України ! Одним із нас !

Пам'ятаймо ! Кріпко пам'ятаймо, що Матітьягу-Антін був Воїн-Герой, який віддав життя у тому числі і заради нас !

чи варті ми самопожертви його і десятків тисяч Воїнів ?
пам'ятаймо !!!
і НЕ зраджуймо їх памьять....
показати весь коментар
11.09.2024 19:42 Відповісти
Близько 1000 років євреї живуть на території України.
показати весь коментар
11.09.2024 21:34 Відповісти
Евреї, були і є значною частиною багатонаціонального Народу України.
показати весь коментар
11.09.2024 22:08 Відповісти
Справжній украінський герой. Мої співчуття ребе та його родині.
показати весь коментар
11.09.2024 16:40 Відповісти
Достойный воин Украины и достойный сын народа Вечности.
Вечная память за исполнение высшего Долга защитника родной земли.

Родителям глубокое сочувствие. Дай им Господь душевных сил выдержать такую горькую утрату.
показати весь коментар
11.09.2024 22:34 Відповісти
Шана і повага. і СПІВЧУТТЯ !
показати весь коментар
11.09.2024 16:47 Відповісти
Шана і вічна пам"ять. Яке горе батькам.
показати весь коментар
11.09.2024 16:49 Відповісти
Який героїчний син двох народів України та Ізраїлю!
Співчуття батькам, родині та повага їм за виховання справжнього Героя!
Ганьба маміримі та папісаші...
показати весь коментар
11.09.2024 16:51 Відповісти
+1.
показати весь коментар
11.09.2024 17:00 Відповісти
Хочеться приєднатися до Вашого посту. Тому й +1.
Дякую Вам, що висловили наші думки.
показати весь коментар
11.09.2024 17:02 Відповісти
Упокій ,Господи,його душу в мирі. і створи вічну пам'ять .в душах живих
показати весь коментар
11.09.2024 16:52 Відповісти
мог поїхати до Ізраіля, але пішов захищати Вітчизну. Тому соромно чути кожен день про втікачів, ухилянтів. Вічна пам'ять нашому захиснику
показати весь коментар
11.09.2024 16:55 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/news/2024/09/11/7474549/ "...Родина рабина всиновила Матітьягу у 2002 році, коли йому було 11-років. Хлопчика, який залишився сиротою, звали Антон Самборський, сім'я Асман дала сину єврейське ім'я Мататьягу (Мотя) на честь героїчного лідера повстання Маккавеїв..."
показати весь коментар
11.09.2024 18:48 Відповісти
Вічна Слава Герою! Співчуття рідним. Простіть нас...
показати весь коментар
11.09.2024 16:56 Відповісти
Родина рабина всиновила Матітьягу у 2002 році, коли йому було 11-років. Хлопчика, який залишився сиротою, звали Антон Самборський, сім'я Асман дала сину єврейське ім'я Мататьягу (Мотя) на честь героїчного лідера повстання Маккавеїв проти імперії загарбників понад 2200 років тому - події, які лягли в основу свята Хануки, пояснював Асман.

У Матітьягу залишилася дружина і маленька донька, яка народилася в травні 2024 року.

Його призвали до армії через тиждень після народження дитини.
показати весь коментар
11.09.2024 17:01 Відповісти
дякую за коментар. це більшою мірою відповідає на мої здивування
показати весь коментар
11.09.2024 17:12 Відповісти
R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

Велике горе !
Щирі співчуття родині і всім близьким Героя ....

йдуть Найкращі !
«Мотя одружився, і в травні цього року у нього народилася донька. Але через тиждень після народження дитини Мотю призвали до армії. Після швидкого курсу молодого бійця його одразу направили на передову....» - рабі Моше Реувен Асман

Мотя віддав своє життя за право вільно жити в Україні своїй донечці, дружині, батькам і всім нам.
Пам'ятаймо...
показати весь коментар
11.09.2024 17:03 Відповісти
Вічна пам'ять Великому сину України та Ізраїлю..
показати весь коментар
11.09.2024 17:05 Відповісти
Упокій Господи душу воїна-героя...
показати весь коментар
11.09.2024 17:08 Відповісти
R.I.P. герою
показати весь коментар
11.09.2024 17:13 Відповісти
Упокой , Господи, его душу в покоях Твоих. Вечная память.
показати весь коментар
11.09.2024 17:17 Відповісти
Вічна Пам'ять і Слава Герою.Щирі співчуття рідним
показати весь коментар
11.09.2024 17:19 Відповісти
Земля пухом и ему и всем погибшим солдатам Украины.
показати весь коментар
11.09.2024 17:19 Відповісти
Вічна Пам"ять і Слава Герою.
показати весь коментар
11.09.2024 17:27 Відповісти
Є українці і є хохли. Одні йдуть захищати Батьківщину, інші шукають відмазку і дають хабарі щоб звалити.
показати весь коментар
11.09.2024 18:54 Відповісти
Хохли - це хлопці з чубами! Якщо значення слова не знаєш - краще би промовчав, а не розносив кацапську пропаганду.
показати весь коментар
11.09.2024 21:14 Відповісти
Вічна пам'ять, Герою!
показати весь коментар
11.09.2024 17:33 Відповісти
Вічна подяка і пошана Герою Двох Народів ! Співчуття батькам, дружині та донечці. Тато вже не побачить як вона вчиться ходити, сміятися, не поведе до школи, не поведе під вінець . . .

Будьте кляті, собачі москалі !
показати весь коментар
11.09.2024 17:41 Відповісти
Славетному воїну шана, слава, вічна пам'ять.
показати весь коментар
11.09.2024 17:44 Відповісти
показати весь коментар
11.09.2024 18:01 Відповісти
Господи, прийми його Душу.
показати весь коментар
11.09.2024 18:02 Відповісти
Герої не вмирають!
показати весь коментар
11.09.2024 18:06 Відповісти
Любив Україну Герой, як і його Батько!

Боженька, прийми Чисту Душу та Велике Серце!
показати весь коментар
11.09.2024 18:10 Відповісти
Антон с достоинством и с Честью исполнил всё земное в пределах земных:

пусть примет Господь в селении праведников светлую душу павшего воина, отдавшего жизнь за правду, народ и Отечество.
показати весь коментар
11.09.2024 22:38 Відповісти
Шана герою!
показати весь коментар
11.09.2024 18:19 Відповісти
Герою Слава !!! 🙏 😢🇮🇱❤️🇺🇦
показати весь коментар
11.09.2024 18:23 Відповісти
Є порядні Евреї.А є коломойський...............
показати весь коментар
11.09.2024 18:33 Відповісти
Сейчас тебе лучше помолчать, не то время что б про Коломойского вспоминать
показати весь коментар
11.09.2024 19:19 Відповісти
Засунь себе свои советы в жо Может еще и криворогое гундосое чмо не вспоминать?
показати весь коментар
11.09.2024 22:30 Відповісти
Низький уклін, Родині, Героя-Захисника України!!
Памятаймо Героя та підтримуймо Родину!
Слава Україні!!
Десь, мабуть під Кринками, і Гройсман з дубілєтом та своїми віце-прем'єрами і іншимичлЄнами, по службі на посадах, воюють за Свободу України!!??
показати весь коментар
11.09.2024 18:41 Відповісти
він був прийомний син, і до гройсманів з дубілетами відношення не мав
показати весь коментар
11.09.2024 22:31 Відповісти
"...19 січня, коли ішли найтяжчі бої в Донецькому аеропорті, з прикарпатського селища Перегінське в Росію виїхали 26 автобусів заробітчан. У цьому селі військову службу за роки незалежності пройшов тільки один чоловік, який став єдиним добровольцем і зараз воює на Сході..."
показати весь коментар
11.09.2024 18:43 Відповісти
🙏🏼
показати весь коментар
11.09.2024 19:32 Відповісти
Плачу, сумую...
показати весь коментар
11.09.2024 19:34 Відповісти
Євреїв вбивають ФАШИСТИ!
показати весь коментар
11.09.2024 20:22 Відповісти
Слава герою.
показати весь коментар
11.09.2024 20:26 Відповісти
Герою вічна шана!
показати весь коментар
11.09.2024 20:32 Відповісти
Царство Небесне...
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Слава Нації!!!
Смерть ворогам!!!
показати весь коментар
11.09.2024 20:57 Відповісти
На вказаному нижче і на деяких інших сайтах, сказано, що то його прийомний син
https://www.ukr.net/news/details/russianaggression/106560289.html
показати весь коментар
11.09.2024 22:49 Відповісти
ТАК ДАЙТЕ ДЕНЕГ МОССАДУ ДЛЯ ЛИКВИДАЦИИ УКРАИНСКИХ КОРРУПЦИОНЕРОВ - ПРЕДАТЕЛЕЙ !!!
показати весь коментар
11.09.2024 23:26 Відповісти
Вічна пам'ять Герою України!
Співчуття родині...
показати весь коментар
11.09.2024 23:52 Відповісти
Якщо це головний рабін то хто тоді Шмуель Каменецький?
показати весь коментар
11.09.2024 23:53 Відповісти
Невже так важко скористатися гуглом?
показати весь коментар
12.09.2024 07:40 Відповісти
Це дуже прикра втрата...