9356 відвідувачів онлайн
2 328 23

Подорожі Путіна за кордон до країн-учасниць Римського статуту - це виняток, а не норма, - прокурор МКС Хан

Прокурор МКС Карім Хан прокоментував візит Путіна до Монголії

Візити російського диктатора Володимира Путіна за кордон до країн, які підписали Римський статут, є винятком, а не нормою. 

Про це заявив прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан в інтерв’ю в ефірі телемарафону "Єдині новини", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ. 

"Думаю, що його подорожі за кордон до країн-учасниць Римського статуту – це виняток, а не норма", - зазначив він.

За його словами, йому прикро, що Монголія не дотрималася своїх зобов’язань стосовно виконання ордера на арешт Путіна.

"Та я заохочую вас не засмучуватися через це і не розчаровуватися. Коли у Югославії створити трибунал, Мілошевич, Караджич, Младич ще не були затримані. Ми об’єднані, сконцентровані, тож є перспектива, що це рішення щодо арешту буде виконане", - додав Хан. 

Візит Путіна до Монголії

Раніше повідомлялося що 3 вересня диктатор РФ Володимир Путін відвідає Монголію, яка зобов’язана арештувати його згідно з ордером МКС.

Своєю чергою агентство Bloomberg писало, що російського диктатора Володимира Путіна запевнили перед запланованим візитом до Монголії, що він не буде заарештований за воєнні злочини за ордером Міжнародного кримінального суду. Це буде його перший візит до країни, яка ратифікувала Римський статут.

МЗС України закликало Монголію, виконати обовʼязковий міжнародний ордер на арешт лідера РФ Володимира Путіна, коли той приїде туди з візитом. У відомстві нагадали, що Путін є воєнним злочинцем.

Топ коментарі
+26
ВАм на голову насрали, але ви не засмучуйтесь через це, і не розчаровуйтесь, наступного разу, можливо, не насеруть.
показати весь коментар
13.09.2024 11:13 Відповісти
+13
Сьогодні виняток, а завтра норма!
показати весь коментар
13.09.2024 11:14 Відповісти
+13
А якщо і насеруть, то не всі.
показати весь коментар
13.09.2024 11:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВАм на голову насрали, але ви не засмучуйтесь через це, і не розчаровуйтесь, наступного разу, можливо, не насеруть.
показати весь коментар
13.09.2024 11:13 Відповісти
А якщо і насеруть, то не всі.
показати весь коментар
13.09.2024 11:14 Відповісти
Насрала також насеріть. Вже насрав.
показати весь коментар
13.09.2024 11:48 Відповісти
Сьогодні виняток, а завтра норма!
показати весь коментар
13.09.2024 11:14 Відповісти
В Союзе жили?
"Сегодня рекорд - завтра норма жизни"
"Как трудно пьются первые сто грамм. Затем идет пол литра пополам"
показати весь коментар
13.09.2024 12:47 Відповісти
В очі сцять, а вони кричать то свята вода. Завтра жах не ядерною зброєю то будуть говорити то ічключеніє із правіл .
показати весь коментар
13.09.2024 11:14 Відповісти
Це нормальний виняток. Йому - можна, іншим... теж можна.
показати весь коментар
13.09.2024 11:18 Відповісти
Трохи позаспокоюй себе і будеш розповідати "ще не всі країни Римського статуту відвідані #уйлом"
показати весь коментар
13.09.2024 11:18 Відповісти
І нехай не сподівається.
Це тільки початок. Якщо закони порушені один раз безкарно. То чим інші кращі.
показати весь коментар
13.09.2024 11:21 Відповісти
яка хуцпа
показати весь коментар
13.09.2024 11:22 Відповісти
Після першого винятку до норми залишився усього лиш ще один виняток.
показати весь коментар
13.09.2024 11:29 Відповісти
В кизду собі засунь свій статут, ДБЛИ БЛДЬ!!
показати весь коментар
13.09.2024 11:30 Відповісти
То шо можна дивитись крізь пальці?
показати весь коментар
13.09.2024 11:33 Відповісти
Тільки великий арсенал ядерної зброї!!! Пох. на санкції! Напівголодні, зате живі! І ніхто, ніяки обісраний Хан, об тебе не витирає ноги. А буде єрепенитися - відразу ракети на нього націлити.
показати весь коментар
13.09.2024 11:34 Відповісти
Ета другоє - тільки у лицемірній "цивілізованій" обгортці...
показати весь коментар
13.09.2024 11:34 Відповісти
Подорожі Путіна за кордон до країн-учасниць Римського статуту - це виняток, а не норма

«- Я это сделал не в интересах истины, а в интересах правды.»
(И. Ильф, Е. Петров, "Золотой теленок"
показати весь коментар
13.09.2024 11:46 Відповісти
І ось ЯК такий ідіот став прокурором МКС?
показати весь коментар
13.09.2024 11:46 Відповісти
блін, ну знайдеться хоч один нормальний журналіст, який прямо спитає: "чи не вважаєти ви, що ваша організація - пусте місце за теперішніх умов, яка не здібна виконувати свої функції, а тому краще б її розпустити, а на ці гроші - годувати котиків чи людей десь в Африці?"
показати весь коментар
13.09.2024 11:52 Відповісти
Так про це повинні питати усі нинішні організації, починаючи з ООН, НАТО. Обсе і далі по списку. Вони геть усі (!) виявилися недієздатними у критичній ситуації.
показати весь коментар
13.09.2024 13:53 Відповісти
Виняток який повторюється два рази - це вже норма. ***** срати хотів на європейських імпотентів. Наступний його візит, я думаю, буде у угорщину та Словакію.
показати весь коментар
13.09.2024 11:55 Відповісти
*уйло поклав на ваш статут разом з винятками. Він зрозумів що ''союзнички'' перелякані задрипанці.
показати весь коментар
13.09.2024 12:16 Відповісти
Замість гідної відповіді покидькам за порушення законів, якесь мямлення, бекання - мол це ще не система. Ганьба! Тобто виходить порушить закон один раз, це ще не злочін? Підіть пошукайте ваші яйця, шановні. Здається ви їх загубили десь...
показати весь коментар
13.09.2024 12:53 Відповісти
этот хан такой же путинский ******* как и все эти орбаны,папы римские и си цзинпини!эта мразь выдала ордер на орест всего руководства Израиля!
показати весь коментар
13.09.2024 14:36 Відповісти