7579 відвідувачів онлайн
16 488 78

Кулебу звільнили, бо він дратував Єрмака. Голова ОП хотів більшого контролю над МЗС, - Politico

Главу МЗС Дмитра Кулебу звільнили, бо він дратував Андрія Єрмака

Дмитра Кулебу зняли з посади очільника міністерства закордонних справ України через напружені стосунки з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком. Останній прагнув більшого контролю над зовнішньополітичним міністерством.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише Politico з посиланням на неназваного українського високопосадовця.

Видання зазначає, що відставка Кулеби розглядається як ще один приклад того, як оточення президента Володимира Зеленського позбавляється тих, "хто готовий ставити під сумнів і кидати виклик".

Politico порівнює відставку очільника МЗС зі звільненням колишнього головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, який "конфліктував із Зеленським щодо стратегії війни та необхідності мобілізації більшої кількості людей для участі в бойових діях".

"Високий рейтинг Залужного також не сподобався пильній і ревнивій президентській адміністрації", - пише видання.

Politico зазначає, що Кулебою, як і Залужним, захоплювалися західні посадовці, а їхнє звільнення викликало занепокоєння.

Водночас самі звільнені посадовці не висловлювали подібних занепокоєнь публічно, щоб не дати росіянам "пропагандистський привід".

Видання також вказує на те, що перестановки в українському уряді не принесуть кардинальних змін і є "перестановкою крісел", але водночас наголошує на зростаючій потребі в нових обличчях на вищих посадах.

Нагадаємо, 5 вересня Верховна Рада звільнила Дмитра Кулебу з посади міністра закордонних справ України.

Топ коментарі
+78
показати весь коментар
13.09.2024 12:34 Відповісти
+63
Куди ще більшого? Кулеба був як меблі.



показати весь коментар
13.09.2024 12:37 Відповісти
+52
Ля... Якого ще "більшого контролю"? Достатньо того фото де кулєба сидить на приставному стільчику, щоб оцінити рівень контролю кулєби дєрьмаками...
показати весь коментар
13.09.2024 12:35 Відповісти

Завантаження...