11067 відвідувачів онлайн
5 164 77

Митцям потрібно дозволити безперешкодно виїжджати за кордон з метою популяризації України, - міністр культури Точицький

Точицький за безперешкодний виїзд митців за кордон

Міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький закликав створити умови для того, щоб українські митці могли безперешкодно здійснювати поїздки за кордон з метою популяризації нашої країни.

Про це урядовець сказав під час форуму "Україна відкрита світу", пише "Укрінформ", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Завдання міністерства - створити умови для того, щоб кожен митець міг спокійно, безперешкодно, на основі прозорих правил здійснювати свої поїздки", - заявив міністр.

Точицький зазначив, що західні партнери готові допомагати у фінансуванні таких поїздок.

"Нам потрібно навчитися правильно формувати стратегію, що ми хочемо від тієї чи іншої поїздки, яким чином цього можна досягти, і яким чином переконати західних колег, що фінансування має бути саме на це", - додав очільник відомства.

Нагадаємо, що 5 вересня Верховна Рада призначила Миколу Точицького на пост міністра культури та стратегічних комунікацій України.

Топ коментарі
+62
ща вся зелена ******* стане митцями...
показати весь коментар
13.09.2024 18:58 Відповісти
+48
Особливо клоунам 🤡
показати весь коментар
13.09.2024 18:59 Відповісти
+41
А скiльки коштуе стати митцем?
показати весь коментар
13.09.2024 19:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ща вся зелена ******* стане митцями...
показати весь коментар
13.09.2024 18:58 Відповісти
Митець у нас тільки один!
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%8C_%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B2%27%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9
показати весь коментар
13.09.2024 19:27 Відповісти
Особо - Лысый и Юзик! Вот кто представит Украину, так представит!
показати весь коментар
13.09.2024 22:11 Відповісти
Особливо клоунам 🤡
показати весь коментар
13.09.2024 18:59 Відповісти
Кловани теж митці...
показати весь коментар
13.09.2024 19:02 Відповісти
щоб наші ватні митці виїзджали, не поверталися і лили багнюку на Україну, як різного роду дебіли-стендапери. Ото буде реклама!
показати весь коментар
13.09.2024 19:01 Відповісти
А скiльки коштуе стати митцем?
показати весь коментар
13.09.2024 19:01 Відповісти
Буде конкуренція з вже існуючими фахівцями. По законах ринку ціни повинні впасти.
показати весь коментар
13.09.2024 19:14 Відповісти
А, цейво, дипломи яких так скать "культпройдисвітів" будуть прийматися до уваги?
показати весь коментар
13.09.2024 19:02 Відповісти
Слуга Народа - Партія мистців!
показати весь коментар
13.09.2024 19:02 Відповісти
Де в художники записують? Хто крайній?
показати весь коментар
13.09.2024 19:04 Відповісти
Ти не у ту чергу прибіг.
Тут черги від АСПАПу на водіїв, Циркачів пересувних цирків, Аспірантів, Енергетиків, Програмістів, Міліціонерів, Прокурорів, Трудях із ДБР, Чиновників держорганів, Будівельників Автошляхів.
Твоя черга наступна за чергою " Економічних Бронівців"
показати весь коментар
13.09.2024 19:27 Відповісти
Так, усе так! Тільки Конституція при зе-мародерах вже і не згадується!.. Та , в якій сказано, що перед нею усі рівні у правах і обовʼязках.
показати весь коментар
14.09.2024 00:07 Відповісти
ТЦК в Ужгороде провели рейды по ресторанам и спортзалам города, - журналист Глагола

Результаты - обнаружен рядовой и офицер из Одессы, которые самовольно оставили воинскую часть, а также инвалид второй группы, который в спортзале "жал сотку" от груди.

Несколько человек были в розыске за уклонение от мобилизации.
показати весь коментар
13.09.2024 19:04 Відповісти
Сотку можна жати і без ноги взагалі то.
показати весь коментар
13.09.2024 19:42 Відповісти
Він художник - він так бачить
показати весь коментар
13.09.2024 19:05 Відповісти
Так то воно так... АЛЕ, є велике АЛЕ. Зараз під цей шумок полізе вся мажорна бидлота та ще й за державний кошт.
показати весь коментар
13.09.2024 19:05 Відповісти
потапу? віннику? лисому та пікалову?
показати весь коментар
13.09.2024 19:05 Відповісти
Пора хлопакі йти в метці,так як сантехників,медиків чи інженерів не випускають та тримають за кріпаків,а якщо ти граєш **** на роялі то весь світ для тебе відкритий,грай та поліризуй
показати весь коментар
13.09.2024 19:08 Відповісти
Це він за квартал95 топить? За Лисого з пікаловим? Вони офігенні митці і Україна багато втратить. Якщо їх зніме снайпер коли вони будуть залазити в танк.
показати весь коментар
13.09.2024 19:12 Відповісти
В мене не одна сльоза не з'явиться на обличчі, за цих покидьків! Слава снайперам!!!!
показати весь коментар
14.09.2024 09:47 Відповісти
пішов на**й
показати весь коментар
13.09.2024 19:12 Відповісти
О це я розумію отмазка! А ті, хто не митці, хай воюють та скидаються на дрони.
показати весь коментар
13.09.2024 19:13 Відповісти
та всі зелені митці вже тама - всі зелені орденаносці вже тама і скумбрія по 7м!
показати весь коментар
13.09.2024 19:16 Відповісти
Нехай, для початку, Всі "митці", повернуться! Хоча б порахуємо...
показати весь коментар
13.09.2024 19:17 Відповісти
Зараз усі ломануться в митці...
показати весь коментар
13.09.2024 19:18 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=d_885ME1f1A пора удирать
https://www.youtube.com/watch?v=d_885ME1f1A - пора, брат, пора
показати весь коментар
13.09.2024 19:21 Відповісти
Микола Станіславович Точицький (нар. https://uk.wikipedia.org/wiki/22_%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F 22 вересня https://uk.wikipedia.org/wiki/1967 1967 ) - український дипломат та політик
показати весь коментар
13.09.2024 19:35 Відповісти
я теж митець
показати весь коментар
13.09.2024 19:39 Відповісти
Шо, комусь треба на новій схемі бабло косити? Тепер у нас всі блогєри, коміки, стендапери, клоуни і всі на зразок квартал 95 раптом зробляться митцями. Ну іншим також можна, тільки трохи дорожче.
показати весь коментар
13.09.2024 19:41 Відповісти
Цікаво, а там де оті митці поїдуть нести в маси, міністерство культури єсть?
показати весь коментар
13.09.2024 19:42 Відповісти
мінпук ви майте на увазі?
показати весь коментар
13.09.2024 20:41 Відповісти
засракуль-заслужєнний работнік культури.
показати весь коментар
13.09.2024 21:16 Відповісти
- Прачечная?
- Херачечная! Это отдел культуры министерства Точицького...
показати весь коментар
13.09.2024 19:42 Відповісти
цьому теж нетерпиться забашляти на вивозі людей за кордон?
показати весь коментар
13.09.2024 19:43 Відповісти
Дійові особи

Магарич, митець.
Омелян ********, митець.
Харитон Уйобищенко, митець.
Назар Сивуха, митець.
Альфред *********, митець.
показати весь коментар
13.09.2024 19:43 Відповісти
Начерзі-дослідники калу?
показати весь коментар
13.09.2024 21:46 Відповісти
Герой України, підполковник Верес, не може рекламувати Україну, а лисий з "Кварталу" - митець ітіть його в душу...
показати весь коментар
13.09.2024 19:46 Відповісти
так вони вже с пикаловым и служать!)))
показати весь коментар
13.09.2024 19:51 Відповісти
Що вони там нюхають? В країні війна.
показати весь коментар
13.09.2024 19:46 Відповісти
митцям, циркачям, дтекивцям, гравцям, кварталивцям, мчсивцям - до 20% брони и вперед....
показати весь коментар
13.09.2024 19:48 Відповісти
ТАК БІЛЬШІСТЬ МИТЦІВ НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ В МІНІСТЕРСТВІ КУЛЬТУРИ !)
показати весь коментар
13.09.2024 19:56 Відповісти
Митець - людина, яка на концертах або зібраннях розповідає (не менше 25% програмного часу), що найвеличніший є найпотужнішим
показати весь коментар
13.09.2024 20:50 Відповісти
Ще один барига хоче більшої долі в ухилянтській індустрії. Хто такий є митець.? Чи є якісь стандарти, кваліфікації, сертифікації чи як там назвати мандати в яких вказано що оця особина є митець? Якась закордонна структура напевно має якимось консиліумом має засвідчити що наприклад Іво Бобул є митець і він їде співати нам пісню цей сон. Плюс з ним їдуть масажисти, дієтологи, освітлювати, спічрайтери, оператори, звукооператори і ще три автобуси. Дайте таке завдання жіночим командам. Вони також все нормально виконають. Без оцього обістяного скавучання якоби міністра. Ха ха ха.
показати весь коментар
13.09.2024 20:08 Відповісти
Якщо я написав на паркані " Путін - ху.ло" , я митець чи ще ні?
показати весь коментар
13.09.2024 20:16 Відповісти
Як тільки навчишся грати пуєм марсельезу на піаніно, краще чим наш Гетьман Зеленський - отоді і пиши заяву на закордонні виступи.
показати весь коментар
13.09.2024 20:35 Відповісти
звичайно митець! Тіко то тре олійними фарбами ,а не фарбою з балончика.
показати весь коментар
13.09.2024 21:18 Відповісти
"Кіса - скажіть як художник художнику. В малювати вмієте?"
О. Бендер
показати весь коментар
13.09.2024 21:50 Відповісти
я був митець - тепер *******
я гроші гарно вмію красть
мене мій спільник не продасть.
а я втечу - йому підозра
а він все сплатить, щоб не їбали мозка!
показати весь коментар
13.09.2024 20:17 Відповісти
- Я поэт, зовусь Незнайка,
- От меня вам балалайка.
показати весь коментар
13.09.2024 20:20 Відповісти
Чим так звані "митці" ціннійші за будь-яких інших громадян України? Може вже вистачить привелейованих категорій?
показати весь коментар
13.09.2024 20:23 Відповісти
Я теж митець-можу грати хєром на піаніно,як наш патужний лідор,і не тільки на піаніно,а й на барабані,мене треба випустити на гастролі,щоб популяризувати.
показати весь коментар
13.09.2024 20:27 Відповісти
Читаю скільки митців загинуло,то поки гармати гримлять, музи нехай помовчать, бо 95 і так кругом,тільки не на фронті
показати весь коментар
13.09.2024 20:28 Відповісти
А кримінальний митець армянистий Трубіцин теж популяризує Україну ?
показати весь коментар
13.09.2024 20:31 Відповісти
А ще митцям можна дозволити безперешкодно захищати свою батьківщину. І цей головний митець міг би показати приклад своїм підлеглим.
показати весь коментар
13.09.2024 20:39 Відповісти
показати весь коментар
13.09.2024 20:45 Відповісти
перша ледя - здавайте пересування українських військ!
з доплатою - перша ледя....
показати весь коментар
13.09.2024 20:46 Відповісти
як же та зелена криворогата пара ненавидять Україну...
показати весь коментар
13.09.2024 20:50 Відповісти
эпоха шутов и клоунов
показати весь коментар
13.09.2024 21:06 Відповісти
Митці, це хто? Кошовий, Альона, Монатік і т.п.? Тьху...
показати весь коментар
13.09.2024 21:11 Відповісти
Ося вся пи*ота і є зебермана митці!
показати весь коментар
14.09.2024 09:40 Відповісти
новий міністр зеленої культурки теж хоче прибарахлитсь на торгівлі "справками митця"
показати весь коментар
13.09.2024 21:16 Відповісти
Для того щоб стати митцем потрібно віртуозно грати хєром на роялі
показати весь коментар
13.09.2024 21:16 Відповісти
Спочатку завбачливо перейменували в Міністрство культури та стратегічних (!) комунікацій (!!), а тепер висувають підозрілі пропозиції. Тепер стає зрозумілим цей глибокий маневр: коли ще буде така можливість косити бабло на ухилянтах цілком в рамках закону.
показати весь коментар
13.09.2024 21:33 Відповісти
*****,я-митець!Я так бачу!Можу зіграти штукой на роялі.
показати весь коментар
13.09.2024 21:41 Відповісти
А це називається "ПАЛКОВОДЕЦЬ ПО КЛАВІШАМ!
показати весь коментар
14.09.2024 09:38 Відповісти
Так Гончаренко з Порошенко популярізують.Мало?
показати весь коментар
13.09.2024 21:44 Відповісти
Одне митцем вже постійно їздить і краще не стає...
показати весь коментар
13.09.2024 22:14 Відповісти
Ну повний 3.14_з_дець-всі хто забашляє стають митцями
показати весь коментар
13.09.2024 22:21 Відповісти
Возьму уроки вокала у творческого фронта чтобы в дальнейшем помогать Украине и прославлять ее где-нибудь в Испании! Писать на почту [email protected]
показати весь коментар
13.09.2024 22:22 Відповісти
А хто буде давати статус "митця"? Влк ? Опа? Чи буданга справки випише
показати весь коментар
13.09.2024 22:30 Відповісти
Дебіл(автор пропозиції), це митець слабкого мислення.
Та випустіть вже, йому треба лаботомію мізків якісну робити.
показати весь коментар
13.09.2024 23:31 Відповісти
я митець всім пи*дець
показати весь коментар
14.09.2024 00:57 Відповісти
Оу, містер міністер озвучив прайс!! Подробиці в індивідуальному спілкуванні.
показати весь коментар
14.09.2024 09:28 Відповісти
І раптом всі стали митцями!))
показати весь коментар
14.09.2024 09:36 Відповісти
На фронт і популізація гарантована! В Україні війна, яка їзда з ************ і обливанням брудом Україну!!! За кордоном і так знають, що це за люди!
показати весь коментар
14.09.2024 10:11 Відповісти