10850 відвідувачів онлайн
2 781 12

У Києві спостерігається тимчасове погіршення якості повітря, - КМДА

У Києві спостерігається тимчасове погіршення якості повітря

У неділю ввечері, 15 вересня, у столиці фіксується тимчасове погіршення якості повітря, імовірно, пов'язане з пожежами в екосистемах Київської області.

Про це повідомили у КМДА, інформує Цензор.НЕТ.

"Ймовірною причиною тимчасового погіршення стану повітря є пожежі в екосистемах Київської області та метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря", - йдеться у повідомленні.

До поліпшення ситуації мешканцям Києва рекомендують: 

  • закрити вікна;
  • обмежити перебування на вулиці;
  • пити багато води;
  • якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.

Нагадаємо, що минуло тижня у ДСНС повідомляли про 13 пожеж в Києві на площі понад 17 тисяч квадратних метрів. 

Топ коментарі
+2
Повітря позеленіло...Абсолютно зелений є найспокійнішим кольором. Він нікуди не рухається і не має ні звуку і не викликає ні радості, ні печалі. Ця постійна відсутність руху добре діє на стомлених людей, але може з часом і набриднути(!).
показати весь коментар
15.09.2024 23:07 Відповісти
+2
Щоосені димлять торфовища. Літо було сухе, все висохло на порох, достатньо іскри від цигарки, чи від палаючого уламка збитого шахеда. Торф може диміти місяцями. А дебілам і тут Кличко муляє
показати весь коментар
16.09.2024 00:37 Відповісти
+1
Окрім конспірології, ще ж ніколи не закінчаться любителі палити листя і траву на своїх ділянках, бо так все село робить, і взагалі така дебільна народна традиція.
показати весь коментар
16.09.2024 03:04 Відповісти

Завантаження...