9491 відвідувач онлайн
10 135 50

У Польщі запроваджують надзвичайний стан

Масштабні повені у Польщі

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск запровадив режим стихійного лиха через повені на півдні країни.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Х (Twitter).

"Після консультацій з компетентними міністрами та службами я доручив підготувати розпорядження Ради міністрів щодо запровадження режиму стихійного лиха", – написав Туск.

Нагадаємо, через повені в Польщі та Чехії залізничні оператори обох країн тимчасово скасували низку рейсів. 

За дорученням Володимира Зеленського, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запропонував "відповідним країнам нашої частини Європи допомогу рятувальників ДСНС України".

Згодом Туск повідомив, що Україна запропонувала Польщі допомогу з ліквідацією наслідків повені: готова направити 100 рятувальників.

Топ коментарі
+16
Хай "фермери" виходять та черпають воду, а не допомогу їм пропонувати...
показати весь коментар
16.09.2024 08:58 Відповісти
+16
Оце кара небесна за те що наше зерно висипали
Витворяли на кордоні казнащо
показати весь коментар
16.09.2024 09:07 Відповісти
+15
А наших рятувальників не заблокують на кордоні? Скажуть, що вони відбирають заробіток у польських рятувальників.
показати весь коментар
16.09.2024 09:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хай "фермери" виходять та черпають воду, а не допомогу їм пропонувати...
показати весь коментар
16.09.2024 08:58 Відповісти
Там весь урожай смыло. Теперь будут наоборот, просить чтобы им завозили сельхозпродукцию и чем больше, тем лучше. Наши же цены - ниже ихних.
показати весь коментар
16.09.2024 09:04 Відповісти
Здогадайтесь, звідки завезуть.
показати весь коментар
16.09.2024 09:35 Відповісти
Оце кара небесна за те що наше зерно висипали
Витворяли на кордоні казнащо
показати весь коментар
16.09.2024 09:07 Відповісти
Не меліть дурниць 😡, не повторюйте брехню прокаzaпську!
показати весь коментар
16.09.2024 09:12 Відповісти
А як вам подобається? Закон бумеранга?
показати весь коментар
16.09.2024 09:17 Відповісти
Якого бумеранга?Польща нам ворог?
показати весь коментар
16.09.2024 09:38 Відповісти
Ситуативний союзник з ножем за спиною. Не треба очікувати більшого. Спитайте в будь-якого поляка чий Львів. Це як тест на кацапа стосовно Криму. Може прозрієте
показати весь коментар
16.09.2024 09:51 Відповісти
Скільки допомогла Польща,дай Бог, щоб всі союзники так допомогла,а про ніж за спиною,то кремлівська брехня!
показати весь коментар
16.09.2024 10:06 Відповісти
Польща перш за все допомагає собі. З 2022 вони запланували масштабне переозброєння армії, яке займе близько 10 років. Поляки зацікавлені більше як хто небудь, щоби Україна затримала кацапів якомога довше.', тому і будуть відправляти своє старе озброєння в Україну по мірі поступлення в їх війська нового
показати весь коментар
16.09.2024 10:30 Відповісти
І що з того, треба зловтішатися що у сусіда біда?
показати весь коментар
16.09.2024 10:48 Відповісти
Чого ж цей непотріб Україна бере?
показати весь коментар
16.09.2024 10:51 Відповісти
Де було написано непотріб? Навпаки стара радянська зброя (але справна а не рухлядь) більш актуальніша для ЗСУ ніж ці складні в навчанні, дорогі в обслуговуванні і ремонті Західні зразки, на освоєння яких потрібні роки
показати весь коментар
16.09.2024 11:43 Відповісти
Так не зрозуміло, поляки молодці,чи хитрожопі?
показати весь коментар
16.09.2024 13:09 Відповісти
Українські біженці посприяли значному зростанню їхньої економіки. Але всі мовчать, і польські політики і змі. А про недовольстньо історичними подіями говорять скрізь, трактуючи на свою користь. Вимоги теж нам висувають. А такі порядні на перший погляд. Але от Львів то їхнє.
Я ж не кажу що вони вороги. Співчуваю біді.
показати весь коментар
16.09.2024 11:09 Відповісти
Ви також здавалися порядною,на перший погляд 😂
показати весь коментар
16.09.2024 13:10 Відповісти
В кожної країни свої інтереси. Ніхто не братається, як ви звикли з кацапами. Бо це призводить до біди.
показати весь коментар
16.09.2024 15:32 Відповісти
Я з кацапами братався?Та це ви, судячи з ваших дописів,ментально споріднені з ними!
показати весь коментар
16.09.2024 16:14 Відповісти
Судячи з ваших дописів, ви слабко розбираєтесь в суті написаного.
Чув дзвін, та не знає звідки він.
показати весь коментар
16.09.2024 21:08 Відповісти
Маячню пишеш
показати весь коментар
16.09.2024 09:29 Відповісти
А повернутись на історічєскую родіну? Чи скрєпи таки жіть мєшают?
показати весь коментар
16.09.2024 09:36 Відповісти
Та вас поляків у тій Європі не дуже то і *******
показати весь коментар
16.09.2024 09:37 Відповісти
А як назвати бикування на кордоні?
показати весь коментар
16.09.2024 09:53 Відповісти
ніхто з нормальних українців не радіє вашому лиху., від слова-ніц. Не пишіть дурню
показати весь коментар
16.09.2024 10:01 Відповісти
Саме висипали зерно - російські спецслужби і зовсім відбиті на голову місцеві ручні мавпочки.
Але провокація зайшла вдало, судячи з вашого допису.
показати весь коментар
16.09.2024 09:38 Відповісти
А чому ж польська влада потурала цьому явищу? На росію через Білорусь фури нормально їздили, без блокувань.
показати весь коментар
16.09.2024 09:54 Відповісти
Врешті решт якось розібрались. Зараз кордон не блокують, зерно не висипають.
Російські спецслужби діють дуже професійно, важко з ними боротись, якщо у вас не автократія або диктатура.
показати весь коментар
16.09.2024 10:07 Відповісти
може не потрібно було пхатися з тим зерном, а спочатку все з'ясувати? Не захищайте нашіх можновладців. Земельні олігархи --ще ТІ хлопці-аграрії.
показати весь коментар
16.09.2024 09:57 Відповісти
Що з'ясовувати? Вони тормозили все і всіх. Навіть пасажирські рейси. Це робилось цілком свідомо. Поляками.
показати весь коментар
16.09.2024 10:01 Відповісти
А наших рятувальників не заблокують на кордоні? Скажуть, що вони відбирають заробіток у польських рятувальників.
показати весь коментар
16.09.2024 09:11 Відповісти
Ні, рольники та фермери хитрі.
показати весь коментар
16.09.2024 09:37 Відповісти
Карма приплила курвам за їхню хитрожопість.
показати весь коментар
16.09.2024 09:12 Відповісти
приплила взагалі-то НАМ.. Бо потрібно було голову мати
показати весь коментар
16.09.2024 09:58 Відповісти
Ми нікому нічого поганого не робили. Тому карма нам не приплила. А от полякам майже миттєва, як тільки Сикорський почав трендіти про кредити на ремонт та допомогу техніки для оборони.
показати весь коментар
16.09.2024 13:38 Відповісти
А у кого саме нема голови ? Хто він цей вершник?
показати весь коментар
16.09.2024 13:39 Відповісти
Кацапи застосували ''кліматичну зброю''. Нехай американці перевірять. Тільки хай не кажуть про ''український слід''. (Щось останнім часом вони ******* згадувати про Україну як щось зловісне)
показати весь коментар
16.09.2024 09:19 Відповісти
Ви,що подуріли всі до одного ,у людей горе,а вони зловтішаються, зовсім &обнулись 😡
показати весь коментар
16.09.2024 09:37 Відповісти
Горе у людей в Україні, де кожного дня вбивають кацапи, а це - дрібні неприємності.
показати весь коментар
16.09.2024 09:45 Відповісти
І що?З цього треба зловтішатися?
показати весь коментар
16.09.2024 10:08 Відповісти
Та ні, сьогодні ти висипаєш українське зерно на шлях, а завтра повінь знищує твій врожай зерна. Карма вона така.
показати весь коментар
16.09.2024 11:31 Відповісти
на Сумщині палають ліси де наші пожежники ? по воду в Польщу поїхали ?
показати весь коментар
16.09.2024 10:19 Відповісти
Як зараз на болотах хіхікають в долоню, що їм вдалось попсувати відносини від двома європейськими народами! Але вірю, що мудрості в українців і поляків вистачить, щоб залишитись дружніми і допомогати один одному у біді
показати весь коментар
16.09.2024 10:16 Відповісти
Ага, більше як 500 років "дружніх" відносин - починаючи з ліквідації Галицько-Волинського князівства до пацифікації Пілсудського в 30 роках минулого століття. Як там кажуть "брати" поляки при першій суперечці з українцями - "отдайте Львув", "е..ть УПА і Бандера", "випердол..й на Україне"
показати весь коментар
16.09.2024 10:40 Відповісти
Ніхто Львів у нас не відбере. Як і Вільнюс у литовців. Так казав польський моральний авторитет Єжи Гедройць. А на побутовому рівні ідіотів вистачає і в них і в нас.
показати весь коментар
16.09.2024 11:04 Відповісти
Україна повинна надати допомогу Польщі.
Треба відправити українського зерна, тому що польські фермери через повінь понесуть дуже великі втрати!
показати весь коментар
16.09.2024 11:26 Відповісти
Хтось може дати справжню відповідь від чого повені ці утворилися?
показати весь коментар
16.09.2024 11:46 Відповісти
Сильні дощі
показати весь коментар
16.09.2024 11:56 Відповісти
Циклон "Борис" накрив Європу (не тільки Польщу) і частково Україну. В Одесі вчора теж місцями було дуже весело.
показати весь коментар
16.09.2024 13:46 Відповісти