11449 відвідувачів онлайн

40 тис. грн щотижня за право роботи на маршруті: повідомлено про підозру директору Комунальної служби перевезень КМДА, який вимагав гроші з перевізників

чиновник кмда вимагав хабарі у перевізників

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру директору Комунальної служби перевезень КМДА у систематичному вимаганні грошей від столичних перевізників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр прокуратури Києва.

Як зазначається, це комунальне підприємство залучалося до проведення перевірок перевізників та складання документів щодо відповідності чи невідповідності транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень у Києві.

Що встановило досудове розслідування?

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець забезпечив безпідставне проведення перевірок одного з перевізників та за їх результатами склав документи про невідповідність транспортних засобів для здійснення пасажирських перевезень. Таким чином посадовці створювали умови для отримання від підприємця неправомірної вигоди.

Зазначається також, що раніше в рамках цього ж кримінального провадження вже було повідомлено про підозру заступнику начальника Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та керівнику приватного транспортного підприємства.

"За версією сторони обвинувачення, упродовж 2024 заступник начальника Департаменту транспортної інфраструктури ініціював в односторонньому порядку розірвання з підприємством договору на перевезення на одному з міських автобусних маршрутів. Як підставу для розірвання угоди використали результати безпідставно ініційованої перевірки роботи цього перевізника", - наголошують у прокуратурі.

Після цього, тимчасовим перевізником на маршруті визначили компанію, директор якої мав зв’язки із посадовцем КМДА.

Коли керівник підприємства, з яким розірвали угоду на перевезення, звернувся до міської адміністрації за роз’ясненням причин такого рішення, то заступник начальника Департаменту направив його до директора підприємства-тимчасового перевізника для пошуку "компромісу".

Читайте на "Цензор.НЕТ": ДБР проводило обшуки в кабінеті заступника голови КМДА Усова

Вимагали 40 тис. грн щотижня за право працювати на маршруті

Як компроміс підприємцю запропонували щотижня платити по 40 тис. гривень за право працювати на маршруті.

За даними прокуратури, під час досудового розслідування задокументовано 7 фактів отримання неправомірної вигоди на загальну суму 280 тис. гривень.

​Досудове розслідування проводять слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що працівники ДБР повідомили про підозру заступнику директора одного із департаментів КМДА, який вимагав хабарі у київських автоперевізників.

Топ коментарі
+3
Ну от чого б не розстріляти падлюку? Воно ж на завжди втрачене для суспільства.
показати весь коментар
17.09.2024 10:36 Відповісти
+2
і що з цього має перевізник? -1000$ на тиждень, які треба якось з пасажирів здерти?
показати весь коментар
17.09.2024 10:47 Відповісти
+1
Нічого нового. Згадайте стрілянину в Броварах 29 травня 2020 року.
показати весь коментар
17.09.2024 10:36 Відповісти

Завантаження...