Німеччина продовжить надавати Україні військову допомогу, - Бербок

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок заявила, що курс федерального уряду з надання військової допомоги Україні у війні проти РФ буде продовжено.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Укрінформ.
"Ми продовжуватимемо підтримувати Україну доти, доки триватиме ця терористична війна. Тому що в іншому разі це буде кінець України", - наголосила Бербок.
Вона підкреслила, що "війна закінчиться, коли Путін виведе свої війська".
Нагадаємо, раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус наголосив, що допомога України у протистоянні агресії Росії обходиться для Німеччини дорого, але поразка українців через припинення цієї підтримки коштуватиме набагато дорожче.
Топ коментарі
+7 Чайка Київ
показати весь коментар
22.09.2024 15:08 Відповісти Посилання +4 Чайка Київ
показати весь коментар
22.09.2024 15:10 Відповісти Посилання +3 Sarah Connor
показати весь коментар
22.09.2024 15:08 Відповісти Посилання