13677 відвідувачів онлайн
10 612 67

Зеленський прибув до США для участі в заходах Генасамблеї ООН. ФОТО

22 вересня Президент України Володимир Зеленський прибув до Сполучених Штатів для участі в заходах  Генеральної Асамблеї ООН.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що починаючи з неділі, заплановано низку двосторонніх зустрічей Президента з лідерами держав та міжнародних організацій, а також керівниками американських компаній щодо забезпечення енергетичних потреб України.

Так в понеділок глава держави виступить на Саміті майбутнього у штаб-квартирі ООН, у вівторок візьме участь у засіданні Ради Безпеки ООН з українського питання, в середу очікується його виступ на загальних дебатах у Генасамблеї ООН.

Згодом сам Зеленський підтвердив свій візит.

"Прибули до Сполучених Штатів Америки. Головне завдання – зміцнення України, захисту всіх наших людей. Цю війну можна завершити справедливим миром тільки на основі глобальної роботи. Кожен, хто цінує життя, може допомогти. І найбільш дієва допомога – це рішучість. План перемоги України буде на столі в усіх наших союзників", - написав він.

Володимир Зеленський, Олена Зеленсьька, посол України в США Діана Маркарова та постпред України в ООН Сергій Кислиця під час візиту президента в США

Нагадаємо раніше у Білому домі заявили, що Джо Байден та Камала Гарріс зустрінуться із президентом України Володимиром Зеленським 26 вересня.

Володимир Зеленський заявляв, що планує представити Байдену, Гарріс та Трампу план перемоги України.

Кандидат у президенти США Дональд Трамп  також говорив що може зустрітись з Володимиром Зеленським вже цього тижня.

Топ коментарі
+15
https://www.facebook.com/iv.sim007?__cft__[0]=AZXSrLE80hmkW13conFQTiEr9JadkatSzPsUkJVZ9bTxp8g1sD-CEJz81yqzN0y6svU5zAgrfU9ylauxmM-I5yYvoZVI7phWHIG0KSxY-6_YAhcX1Zt3kzSR5WWrslDGjL1kWSbEaysm383XoYwg-8EGZ6GeltDl36X4JquUpE6tlA&__tn__=-UC%2CP-R Іван Сімочкін

https://www.facebook.com/iv.sim007/posts/pfbid09DG12EkZodVUN7gVVBtLtsVGzLRWoyX8iaFZ9SoYTJNos1EQmrpb5oTK8iWCwxM4l?__cft__[0]=AZXSrLE80hmkW13conFQTiEr9JadkatSzPsUkJVZ9bTxp8g1sD-CEJz81yqzN0y6svU5zAgrfU9ylauxmM-I5yYvoZVI7phWHIG0KSxY-6_YAhcX1Zt3kzSR5WWrslDGjL1kWSbEaysm383XoYwg-8EGZ6GeltDl36X4JquUpE6tlA&__tn__=%2CO%2CP-R 1h В коментах якась пані написала абсолютно слушну думку, що якщо сприймати всі дії Зеленського як усвідомлені дії ворога, то від усієї "нелогічності" не залишається і сліда, все стає абсолютно послідовним.

https://www.facebook.com/?locale=uk_UA

Власне, я про це кажу з 2019 року і ось що ще до цього хотів додати:

До речі, і про "невдалість" і "некомпетентність" одразу стане смішно. Зруйнувати все, що тільки можна уявити, в першу чергу - оборону і армію під час війни! Зруйнувати вщент, розгромити розграбувати економіку - відкрито, нахабно, у всіх на очах. Вкрасти ВЕСЬ КОВІДНИЙ ФОНД - і залишити подихати сотні тисяч, вивести країну за смертністю від ковіду на друге місце у світі. Відкрити дорогу орді, здати під знищення десятки населених пунктів і сотні тисяч людей.

І все це БЕЗ ЖОДНОГО СПРОТИВУ, навіть без натяку на спротив! І навіть завзяті критики типа Ігоря Лапіна кожен день розповідають "яку велику користь країні приніс Зеленський на початку вторгнення".

Вони його ХВАЛЯТЬ! Оцього виродка! Це ппц, я не можу в цій психлікарні знаходитися.

показати весь коментар
22.09.2024 22:09
+10
Щоб ти подох. Падло зелене.

Я навіть вже нк кажу прозагиблих, щоб ти подохло.

Але тривоги задовбали. Щоб твої *****@ки здохли. Будь де.
показати весь коментар
22.09.2024 22:02
+9
Ви про того зе який побудував дороги для кацапів і розмінував чонгар? Чи є ще якісь шаблезубий зе?
показати весь коментар
22.09.2024 23:09
Коментувати
Сортувати:
Який потужний призедент
показати весь коментар
22.09.2024 21:52 Відповісти
Який нарід -такий і преЗЕдент...
показати весь коментар
22.09.2024 22:45 Відповісти
А чого Х@йло не приїхало ?
показати весь коментар
23.09.2024 02:28 Відповісти
Сівохо воскрес в образі Сибіги ? Ото Єрмак дайот , ото ПРевоплощєнія
показати весь коментар
23.09.2024 03:00 Відповісти

Єрмак це ти?
показати весь коментар
23.09.2024 03:05 Відповісти
Молимося за Україну.....🙏
Аби цей стратег щось не ляпнув.
показати весь коментар
22.09.2024 22:00 Відповісти
Знову ж - як довго й на чому у залежно ще й від кількості готував його ПРодсер Козир , залежить бикування чині, якщо бикування то на якому рівні ...
показати весь коментар
22.09.2024 22:04 Відповісти
СБУ змусило арештованого блогера хвалити ЗЕ Єрмака і сварити Байдена-ютуб

Ростислав Шапрошнікові-СБУ арештувало блогера Дмитра Корнейчука і шантажуючи кримінальною справою вимагає записуваті відео про "хорошего" Зеленського і Єрмака і "плохого" президента США Байдена.
показати весь коментар
22.09.2024 22:06 Відповісти
Щоб ти подох. Падло зелене.

Я навіть вже нк кажу прозагиблих, щоб ти подохло.

Але тривоги задовбали. Щоб твої *****@ки здохли. Будь де.
показати весь коментар
22.09.2024 22:02 Відповісти
Ордер про арешт на Зе ще не виписали? Питання часу!
показати весь коментар
22.09.2024 22:05 Відповісти

показати весь коментар
22.09.2024 22:09 Відповісти
Нажаль вже запізно робити висновки, час пожинати плоди
показати весь коментар
22.09.2024 22:14 Відповісти
Причому підозріваю, що плоди жрать прийдеться ще дуже довго.
показати весь коментар
22.09.2024 22:53 Відповісти
підозрюєте Ольга та не дарма.
показати весь коментар
23.09.2024 11:10 Відповісти
як що, дадуть добро на удари, то це буде впарюватися, як особисте досягнення потужного зе!гундоса.
як що, пішлють нахер, а саме так і буде, то будуть співати всі утюги, що нас примушують до перемовин/капітуляції і іншого виходу нема.
всьо! приїхали! кіна більше не буде.
грошей, зе!шоблє, більше не дадуть.
показати весь коментар
22.09.2024 22:11 Відповісти
Захід не дасть ЗЄ стати переможцем.
показати весь коментар
22.09.2024 22:24 Відповісти
це, вже давно зрозуміло. всі чекали його рішення в травні.
рішення було прийнято не вірне.
дали час до осені.
все! термін вичерпано.
тепер, вся дурість і тупість, зе!утирка, поллється на українців. зе!гандон, буде упиратися та чіплятися за будь що.
показати весь коментар
22.09.2024 22:30 Відповісти
всі стали на ку...
показати весь коментар
22.09.2024 22:11 Відповісти
В антрактах виступати буде з комічними номерами.
показати весь коментар
22.09.2024 22:23 Відповісти
в зеленого жлоба немає гроші на костьюм?
показати весь коментар
22.09.2024 22:33 Відповісти
спільнота скинеться і буде, шлепер, як огучік - але це мозок - і тут спільнота недійова...
показати весь коментар
22.09.2024 22:42 Відповісти
Так в костюме, он не будет выглядеть таким "потужним і незламним лідером"...
показати весь коментар
22.09.2024 22:49 Відповісти
part of the show...
показати весь коментар
22.09.2024 22:51 Відповісти
може в новому році - там заплановано 10 млн грн в день на опу! може тоді виділять трохи на бритву щоб поголити хрипате їюало і костюм?
показати весь коментар
23.09.2024 09:03 Відповісти
Тупой ублюдок-полная характеристика ЗЕ
показати весь коментар
22.09.2024 22:46 Відповісти
А він забув побритися, зневажає цивілізовану Америку.
показати весь коментар
22.09.2024 22:49 Відповісти
якщо без єрмака, то значить нічого там не вирішується, так, переливання з пустого в поржнє
показати весь коментар
22.09.2024 22:52 Відповісти
Попереднього разу ЗЄ в ООН розповідав, як стріляли у Шефіра.

Може і цього разу він щось підготував цікавеньке.
показати весь коментар
22.09.2024 23:02 Відповісти
.... повинні скоро десь кудись стрєльнути....
показати весь коментар
23.09.2024 11:01 Відповісти
Паржать , па пріколу, яжнєлох!
показати весь коментар
22.09.2024 22:53 Відповісти
якщо ми почнемо думати за зе не як за президента України, а як за криворагульного клована? - тут же всі пазли складаються!
показати весь коментар
22.09.2024 22:59 Відповісти
Теж не складається.

А от, якщо розглядати ЗЄ, як зрадника, що діє навмисно, то всі його дії логічні та послідовні.
показати весь коментар
22.09.2024 23:03 Відповісти
Може воно навмисно позорить Україну своїм лахміттям і небритим рилом?
показати весь коментар
22.09.2024 22:59 Відповісти
Ви про того зе який побудував дороги для кацапів і розмінував чонгар? Чи є ще якісь шаблезубий зе?
показати весь коментар
22.09.2024 23:09 Відповісти
Це такий тонкий жарт? Чи ти насправді такий тупий?
показати весь коментар
23.09.2024 00:44 Відповісти
Шаблезубого тигра, кажете...? - десь такого?
показати весь коментар
23.09.2024 08:36 Відповісти
квітень 2019 го - день позора України
показати весь коментар
22.09.2024 23:11 Відповісти
Ганьби.
показати весь коментар
22.09.2024 23:14 Відповісти
Модi у бiлих кальсонах приiзжав, i нiчого.
показати весь коментар
22.09.2024 23:23 Відповісти
Найприпотужніший лідор Зе-зеденте
показати весь коментар
22.09.2024 23:24 Відповісти
Коли кортеж Зеленського прямував до заводу з виробництва *********** у неділю вдень, невеликий контингент прихильників, які розмахували українськими прапорами, зібрався неподалік.

Територія навколо заводу з виробництва *********** була ізольована з самого ранку, через кілька блокпостів стояли муніципальні сміттєвози, а поліція міста була дуже інтенсивною, включаючи солдатів на конях.

показати весь коментар
22.09.2024 23:38 Відповісти
Чудово, так і має бути.
показати весь коментар
22.09.2024 23:51 Відповісти
Як не крути , а він є символом України
показати весь коментар
23.09.2024 02:32 Відповісти
ага, а його скумбрія- мати героїна.
показати весь коментар
23.09.2024 11:14 Відповісти
vote how you feel i will do the same.!
показати весь коментар
22.09.2024 23:41 Відповісти
Шашлики з собою захопив щоб не голодати, чи прихватив свій постійний сухпайок?
показати весь коментар
22.09.2024 23:45 Відповісти
Взяв з собою до США ? са мной будєт мальчік ?
показати весь коментар
23.09.2024 02:34 Відповісти
буаба в плавках!
показати весь коментар
22.09.2024 23:52 Відповісти
так і мав на увазі - ...
показати весь коментар
23.09.2024 00:04 Відповісти
Алені - олені, небриті-неголені...
показати весь коментар
23.09.2024 00:38 Відповісти
Хрипате ще й скумбрію с собою прихватило, мабуть грошиків в Україні забагато
показати весь коментар
23.09.2024 01:39 Відповісти
Обсос і Скумбрія в Америці...Знову будуть соромити собою Україну 🤬🤬🤬
показати весь коментар
23.09.2024 01:56 Відповісти
Бубон як і х..... від слова глобальний впадає в ейфорію.
показати весь коментар
23.09.2024 04:40 Відповісти
Один мій знайомий служив строкову на крейсері Аврора в екіпажі забезпечення (потім закінчив ВМУ). Якось приїхав у Пітер Голова Президії Підгорний і по традиції відвідав крейсер і залишив запис в книзі почесних гостей (такий був обовязок). Задля ціковості , українець все таки, подивився запис. Він був короткий - посєтіл крейсер Аврора оставіл глубокоє впєчатлєніє.

так і Бубон - ну шас я ім всєм дам, ох дам.....
показати весь коментар
23.09.2024 04:48 Відповісти
цікаво а що він буде робити як положать на стіл оригінали з кацапстанського штабу про курську аферу , про яку вони знали в деталях за пів року , а союзники ні ,то сьогоднішній план також з пуйлом узгоджений ?
показати весь коментар
23.09.2024 07:50 Відповісти
Хоч би костюм надів , а то прямо із спортзалу.
показати весь коментар
23.09.2024 08:08 Відповісти
Чергова екскурсія - гастролі за державний кошт. Разом з першою (б)леді. Ніхто у світі його вже не слухає і не бажає мати справу.
показати весь коментар
23.09.2024 08:15 Відповісти
Це такий грубий жарт? Чи ти насправді такий тупий?
Тобто чи ти просто палєзний путлєру ідіот, чи дешева шавка як оті маргіналии, що підпалюють автомобілі ЗСУ.
показати весь коментар
23.09.2024 10:34 Відповісти
приїзди вполяче, насолодись правлінням тупого віслюка із дозволу охлосу 73%, а якщо не вставить, подаруємо тобі збірку урочистих промов зедебіла Взесвіту, щоб проблювався.
показати весь коментар
23.09.2024 11:18 Відповісти
Грубо пожартував твій папаша, свого часу забувши нап"ялити нацюцюрника.
Подивийся на думку людей про твого "шаблезубого героя", знайди хоч одне добре слово і запитайся - нахюя воно поперлося в президенти? Щоб збаламутити народ і угробити Україну?
показати весь коментар
23.09.2024 11:37 Відповісти
Без слів. Всьо!
показати весь коментар
23.09.2024 10:38 Відповісти