11225 відвідувачів онлайн
3 159 11

На Львівщині відсторонили від роботи керівника реабілітаційного центру, якого підозрюють у насильстві над дітьми, - ОВА

Відсторонили від роботи керівника реабілітаційного центру, якого підозрюють у насильстві над дітьми

Керівника навчально-реабілітаційного центру у Львівській області відсторонили від роботи на час перевірки за фактом можливого насильства щодо дітей у навчальному закладі.

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодо заяви уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця про те, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за заявами вихованок навчально-реабілітаційного закладу у Львівській області через можливе насильство, яке скоював над ними директор. На місце виїхали правоохоронці та фахівці профільного департаменту Львівської ОВА", - написав посадовець.

Козицький зазначив, що Львівська ОВА повністю сприяє розслідуванню, а він особисто "тримає ситуацію на контролі".

"На час проведення перевірки керівника закладу відсторонили від роботи", - сказав очільник ОВА.

Що передувало?

Нагадаємо, 28 вересня омбудсман України Дмитро Лубінець повідомив, що в одному з навчально-реабілітаційних центрів Львівщини можливі випадки фізичного, психологічного та сексуального насильства над дітьми.

Офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження.

Топ коментарі
+18
"На місце виїхали правоохоронці..." - ті самі, що ігнорували попередні скарги?
показати весь коментар
28.09.2024 18:17 Відповісти
+11
А заарештувати,нє.?
показати весь коментар
28.09.2024 18:07 Відповісти
+10
А до цього часу чиновники нічого не бачили і не чули.Запитання,для чого ці чиновники потрібні?
показати весь коментар
28.09.2024 18:21 Відповісти

Завантаження...