3790 відвідувачів онлайн
2 788 21

Вересень став першим місяцем, коли РФ атакувала "шахедами" щодня

РФ щодня у вересні атакувала Україну шахедами

Вересень 2024 року став першим місяцем від початку повномасштабного вторгнення РФ, у який росіяни щодня запускали по Україні ударні БПЛА типу "Шахед".

Про це повідомляє "Армія Inform", передає Цензор.НЕТ.

Так, протягом вересня загарбники випустили по Україні 1 339 "шахедів", 1 107 із них було збито, частину придушено засобами РЕБ.

"У середньому росіяни запускали по 44 "шахеди" щодня. Найбільше ударних БПЛА окупанти запустили 14 вересня - 72. У вересні не було жодного дня без пусків "шахедів", - зазначило видання.

Топ коментарі
+14
Нічого дивного- ворог вкладає оборонні гроші в БПЛА. Ми вкладаємо гроші оборонки в асфальт.
Терпіть терпіли, далі буде ще гірше.
показати весь коментар
30.09.2024 15:53 Відповісти
+12
Ну бо росіяни випередили свій графік по шахедах на рік!

Де наш мільйон дронів з випередженням графіку - питання риторичне.
показати весь коментар
30.09.2024 16:04 Відповісти
+10
В асфальт тільки частину маленьку, більше вкладається у офшорні кишені мразоти владної.
Але "не хвилюйтесь" , "найвялічнєйший має потужний план перемоги" ......
Якщо серйозно то сумно й веселого нічого немає, влада України певністю не дієздатна, ще й війна.
показати весь коментар
30.09.2024 16:31 Відповісти

Завантаження...