Окупанти запустили "Шахеди" з півночі та півдня (оновлено)

Ввечері 30 вересня росіяни запустили по Україні "Шахеди".
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Повітряних сил ЗСУ.
"Сумська область - БпЛА! Можлива робота ППО", - йдеться в ПС ЗСУ.
Також загроза застосування ворожих безпілотників існує для Полтавщини. В регіоні можлива робота ППО.
О 22:51 Повітряні сили зафіксували "Шахеди"на Херсонщині в напрямку заходу.
Оновлення щодо руху ударних БпЛА
Оновлення станом на 23:21 30 вересня:
- Нова група БпЛА на Херсонщині! Курсом північно-західним.
- БпЛА на півночі Херсонської області. Перетинають межу Миколаївської області.
- БпЛА на Сумщині рухаються в напрямку Полтавської області. Курс західний.
- Чернігівська область - загроза застосування ударних БпЛА! Можлива робота ППО.
Оновлення станом на 00:43 1 жовтня:
- "Шахеди" на Кіровоградщині, в напрямку Новомиргорода.
- "Шахеди" на півдні Миколаївщини курсом на північний захід, в напрямку Первомайська.
- "Шахеди" на Херсонщині та Миколаївщині строєм курсом на північний захід.
Оновлення станом на 01:38 1 жовтня:
- БпЛА на півночі Миколаївщини. Курсом північно-західним.
- БпЛА на Кіровоградщині. Курсом на південний схід.
- БпЛА на Черкащині. Курсом на північ.
- Київська область - загроза застосування ударних БпЛА! Можлива робота ППО.
Щось українцям все гірше і гірше з усіх напрямків, а зелені все асфальтуються і серіаляться.
так як Україна вам не по зубах ,
бо ви гнилозуба алкашня і срань болотна 😡