8417 відвідувачів онлайн
2 355 18

Україна має право бити по РФ. Обмеження на далекобійну зброю може зняти лише країна постачальник, - Рютте

Рютте заявив, що Україна має право бити по РФ

Лише країна-постачальник далекобійної зброї може зняти обмеження для України на удари по РФ цим типом зброї.

Про це на пресконференції заявив генсек НАТО Марк Рютте, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Не забуваймо, що Україна веде війну самооборони, і це означає, що Україна має право захищати себе. І, як ми знаємо, згідно з міжнародним правом, це право не закінчується на кордоні. Підтримка права України на самооборону означає, що вони також можуть завдавати ударів по законних цілях на території агресора. Зрештою, це справа кожного союзника, щоб визначити свою підтримку України", - пояснив він.

За словами Рютте, питання щодо зняття обмежень "стосується окремих союзників у їхніх відносинах з Україною".

"І ми також маємо ясно розуміти, що жодна єдина зброя не виграє війну", - додав генсек НАТО.

Він зазначив, що розуміє прохання України, але "зрештою, це справа кожного союзника, щоб вирішити, що вони хочуть зробити".

При цьому Рютте нагадав, що такі партнери, як Сполучені Штати, "витратили десятки тисяч, десятки мільярдів доларів, щоб підтримати право України на самооборону".

"І будьмо чесні: Україна, ймовірно, не існувала б як країна сьогодні без підтримки США", - підсумував він.

Топ коментарі
+4
Згадаймо велике роззброєння зеленського.
Велике розмінування і велике розведення.
показати весь коментар
01.10.2024 14:03 Відповісти
+4
Так американці ж сказали-" можете лупити куди завгодно, але своєю зброєю''.
Зєля, де ракєти?!!!
показати весь коментар
01.10.2024 14:11 Відповісти
+3
замість того, що б клянчити ракети і дозволи, два роки треба було скуповувати комплектуючі.
про це, казали з самого початку. про це, кажуть зараз.
рютте, відкритим текстом волає, зе!шобле: ****, збирайте свої ракети!
показати весь коментар
01.10.2024 14:08 Відповісти

Завантаження...