Російську РЛС "Небо-М" уражено ракетами ATACMS. У РФ залишилося таких лише 10, - Генштаб ЗСУ

Сили оборони уразили російську радіолокаційну станцію "Небо-М".
Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.
Удару було завдано балістичними ракетами ATACMS.
"Її знищення суттєво знижує здатність армії рф виявляти, відстежувати і перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі. РЛС "Небо-М" є дуже складним об'єктом для ураження, що працює в стелс-режимі, скануючи горизонт у пошуках повітряних об’єктів. За наявною інформацією, в противника залишилося лише 10 працюючих систем цього типу, вартість кожної з яких оцінюється у понад 100 мільйонів доларів США", - йдеться в повідомленні.
У Генштабі зазначили, що знищення "Небо-М" створить сприятливий "повітряний коридор" для ефективного використання крилатих ракет Storm Shadow і SCALP-EG.
Вона працює в трьох діапазонах частот і не є пасивною.