7296 відвідувачів онлайн
16 120 27

Російську РЛС "Небо-М" уражено ракетами ATACMS. У РФ залишилося таких лише 10, - Генштаб ЗСУ

ATACMS знищили російську РЛС "Небо-М"

Сили оборони уразили російську радіолокаційну станцію "Небо-М".

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

Удару було завдано балістичними ракетами ATACMS.

"Її знищення суттєво знижує здатність армії рф виявляти, відстежувати і перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі. РЛС "Небо-М" є дуже складним об'єктом для ураження, що працює в стелс-режимі, скануючи горизонт у пошуках повітряних об’єктів. За наявною інформацією, в противника залишилося лише 10 працюючих систем цього типу, вартість кожної з яких оцінюється у понад 100 мільйонів доларів США", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі зазначили, що знищення "Небо-М" створить сприятливий "повітряний коридор" для ефективного використання крилатих ракет Storm Shadow і SCALP-EG.

Топ коментарі
+16
ого, це круто
показати весь коментар
03.10.2024 10:05 Відповісти
+9
Тепер кримський міст!
показати весь коментар
03.10.2024 10:08 Відповісти
+5
Не рлс у стелс-режимі, а може виявляти стелс-цілі.
Вона працює в трьох діапазонах частот і не є пасивною.
показати весь коментар
03.10.2024 10:29 Відповісти

Завантаження...