9664 відвідувача онлайн
14 561 37

Бійці полонили вісьмох окупантів на східному напрямку. ВIДЕО

Українські воїни захопили у полон вісьмох окупантів під час бою на східному напрямку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, свої "трофеї" бійці показали у соцмережах.

"Українські воїни на одній з ділянок фронту Донбаського напрямку поповнили російськими військовослужбовцями "обмінний фонд", які чесно кажучи більш схожі на шахтарів", - йдеться у коментарі до публікації.

Топ коментарі
+19
Треба розстріляти з півтора тисячі за то що наших хлопців розстріляли.
показати весь коментар
03.10.2024 13:00 Відповісти
+12
афроросіяни)
показати весь коментар
03.10.2024 12:52 Відповісти
+11
Ну нарешті! Ось вони легендарні донецькі шахтарі, на 10-му році війни таки попались!
показати весь коментар
03.10.2024 13:13 Відповісти

Завантаження...