9392 відвідувача онлайн
9 739 27

В Ірані вважають, що Росія їм винна: Путін не виконує своїх обіцянок про поставки, - The Telegraph

В Ірані вважають, що Путін не виконує своїх обіцянок про постачання зброї

У Тегерані є відчуття, що Москва все ще винна Ірану, оскільки Росія допомогає країні лише на перший погляд. Іранські ЗМІ звинувачують російського диктатора Володимира Путіна в тому, що він "покинув" Іран в Газі й "зберігає дистанцію від кризи".

Про це пише видання The Telegraph, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Іран і Москва стали близькими союзниками, спираючись на партнерство, що виникло під час громадянської війни в Сирії майже 10 років тому.

"Тегеран відправив до Москви тисячі безпілотників і ракет малої дальності. У відповідь Росія постачає до Ірану нафту і надає йому вкрай необхідні технології. На перший погляд, Росія продовжує надавати підтримку Ірану, оскільки є непідтверджені повідомлення про те, що вона надіслала до Ірану винищувачі й системи протиракетної оборони. Але в Тегерані є відчуття, що Кремль все ще винен Ірану", - пишуть журналісти.

"Наші відносини з Путіним нагадують дружбу з тим, хто ніколи не платить свою частку, коли ви йдете в гості", - сказав на умовах анонімності професор одного з університетів поблизу Тегерана.

Репортери повідомляють, що хоча за останні 12 місяців Кремль приймав у себе ХАМАС, іранських маріонеток, що базуються в Газі, і звинувачував Захід в ескалації конфлікту на Близькому Сході, а також аплодував Ірану за його стриманість, це розчарування стосовно Росії знайшло відображення в іранських державних засобах масової інформації.

Тегеранська газета Ettelaat звинуватила Путіна в тому, що він "покинув" Іран в Газі й "зберігає дистанцію від кризи".

Газета Hamshahri заявила, що Росії давно пора виконати свою обіцянку надіслати до Ірану сучасні системи протиракетної оборони С-400.

"Доступ до системи С-400 може поліпшити позицію Ірану в дипломатичних і військових переговорах з іншими країнами", - пише газета.

11 жовтня відбудеться перша зустріч між Володимиром Путіним та президентом Ірану Масудом Пезешкіаном. 

Топ коментарі
+18
тупі іранці... ну тупі..., да він завжди кидає, кине ще не раз, а ви вірте..., він витре об вас ноги й забуде на 2 день..., ага...
показати весь коментар
11.10.2024 15:00 Відповісти
+14
то, хай бахнуть ракетами по астрахані!
показати весь коментар
11.10.2024 14:59 Відповісти
+9
Даремно іранці не вчили історії Мордору. Бо тоді знали
показати весь коментар
11.10.2024 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то, хай бахнуть ракетами по астрахані!
показати весь коментар
11.10.2024 14:59 Відповісти
тупі іранці... ну тупі..., да він завжди кидає, кине ще не раз, а ви вірте..., він витре об вас ноги й забуде на 2 день..., ага...
показати весь коментар
11.10.2024 15:00 Відповісти
Типове заманювання в банду поплічників: "мі теперь все повязани у нас у всех руки в крови - потому ві будете с намі до конца".
Але якщо копнути в реалістичну сторону - то схоже, що саме Іран готується кинути лілі-путіна назавжди.
показати весь коментар
11.10.2024 15:08 Відповісти
Даремно іранці не вчили історії Мордору. Бо тоді знали
показати весь коментар
11.10.2024 15:20 Відповісти
Договір із рашкою не вартує навіть того паперу, на якому його підписано....
показати весь коментар
11.10.2024 15:00 Відповісти
Не дивно, що пуйло киданув іранських лохів.
показати весь коментар
11.10.2024 15:01 Відповісти
Негайно скликайте Радбез ООН та вимагайте виконання своїх законних вимог.
показати весь коментар
11.10.2024 15:02 Відповісти
Винні як земля колгоспу ...
показати весь коментар
11.10.2024 15:02 Відповісти
Віддадуть -- підковками -- від здохлих конеи
показати весь коментар
11.10.2024 15:09 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2024 15:10 Відповісти
Навіть в ірані зрозуміли шо ***** це кидалово
показати весь коментар
11.10.2024 15:12 Відповісти
Путька пообіцяв і кинув, оце новина
показати весь коментар
11.10.2024 15:13 Відповісти
Кто бы мог подумать, Пуйло опять обманул и кинул очередных простаков, тоже в глаза пытались заглянуть?! Ну-ну...
показати весь коментар
11.10.2024 15:14 Відповісти
У відповідь Росія постачає до Ірану нафту,,,, В Ірану самого нафти море, може ще й рашистам не мало продати...
показати весь коментар
11.10.2024 15:21 Відповісти
Вони в масі живуть на півночі, там і Тегеран

Нафта у них на півдні, через це нестача нафти і газу в північних регіонах країни.
показати весь коментар
11.10.2024 15:33 Відповісти
А чого ви чекали виродки від світового злочинця терориста путіна ,ви як і він є світова вісь зла тільки він більш цинічний і кровожерливий.
показати весь коментар
11.10.2024 15:43 Відповісти
Ну ви кацапів ще далі підтримуйте
показати весь коментар
11.10.2024 15:44 Відповісти
Наївні дурники. Мабуть не читають "класиків", хоч і прохвесори якихось університетів.

Домовленість із кацапами не варта шматка паперу, на якому вона записана.
показати весь коментар
11.10.2024 15:45 Відповісти
"Доступ к системе С-400 может улучшить позицию Ирана в дипломатических и военных переговорах с другими странами " - жаль не поставили, а то скоро епнем по Ирану могли бы и это барахло разбить и показать его не конпитентность и АНАЛОговнетность, но увы ***** что то заподозрил...
показати весь коментар
11.10.2024 15:47 Відповісти
Росія постачає Ірану нафту? Нафіга Ірану нафта?!
показати весь коментар
11.10.2024 15:49 Відповісти
вони її перепродають
показати весь коментар
11.10.2024 23:12 Відповісти
Удмурти кинули персів як лохів! Яка сумна новина!
показати весь коментар
11.10.2024 15:53 Відповісти
а чому не виконують??-тому шо в кремлі усі євреї-вороги Ірану
а ну запустіть на мацкву 400 шахедів!!
показати весь коментар
11.10.2024 15:59 Відповісти
Лоха некинути то є великий гріх .
показати весь коментар
11.10.2024 16:02 Відповісти
Какие С400??У этих рукожопов у самих ПВО не хватает..Дроны "кукурузники" на крейсерской скорости каждый день разносят то склады,то нефтебазы.Эта аналоговнетное ПеВеО,саму себя не может защитить...Крым тому неоднократный пример.Ну тупые полотенцоголовые...С Израилем оно собралось воевать
показати весь коментар
11.10.2024 16:09 Відповісти
Он вас купіт, продаст,снова купіт і продаст,но подороже. Відчувають рушники, що х.....перевів їх в статус лошар.
показати весь коментар
11.10.2024 16:30 Відповісти
Це ж *****, воно завжди бреше