6510 відвідувачів онлайн
2 605 17

Росія нарощує військові перевезення через маріупольський порт, - міськрада

Маріуполь

В окупованому росіянами Маріуполі ворог нарощує використання порту для збільшення кількості своїх перевезень, у тому числі для відправки військових вантажів.

Про це у Телеграмі повідомила міська рада українського Маріуполя, передає Цензор.НЕТ.

"У Маріупольському порту зафіксована активність.

Про це повідомляють місцеві жителі Приморського району, роблячи висновки з шуму та активності дій на території.

За попередньою інформацією, вчора перешвартували балкер біля Елеватору, де можливо пряме завантаження з вагонів. До того дві доби поспіль його вантажили металевими вантажем (можливо - металобрухтом). Скоро балкер має покинути акваторію порту.

Нагадуємо, що росіяни з початку повномасштабного вторгнення активно використовують морський порт для вивезення награбованого та забезпечення військових потреб своєї армії. Цього тижня вони запустили роботу станції сортування та перевантаження вантажів, а також відновили великі залізничні ваги. Це дозволить їм збільшити темпи та додатково перекидати ресурси через морський порт. Окупанти нарощують використання порту для збільшення кількості перевезень. У тому числі для подальшої відправки вантажів, необхідних для потреб фронту", - йдеться у повідомленні.

Міська рада українського Маріуполя про активність російських окупантів у місті

Топ коментарі
+10
Для цих заяв у стилі"капітан очевидність" утримують і фінансують міськраду окупованого ще 2 роки тому Маріуполя?
показати весь коментар
12.10.2024 18:48 Відповісти
+9
так для чого "зелені2 просятьдалекобійні ракети.коли маючи англійські і французькі "скальпи" не використовують їх для знищення рашиста в окупованому українському Маріуполі??? Очевидність оманських рогів "зезедента"
показати весь коментар
12.10.2024 19:35 Відповісти
+7
Чому не запустити туди 120 дронів бл?
показати весь коментар
12.10.2024 19:00 Відповісти

Завантаження...