11715 відвідувачів онлайн
8 841 38

Командування Медичних сил і СБУ зустрілися з керівниками ВЛК: говорили про боротьбу з корупцією

ВЛК

Командування Медичних сил ЗСУ спільно з представниками Служба безпеки України провели зустріч із керівниками військово-лікарських комісій різних рівнів. Її мета – налагодити додаткові механізми для ефективної протидії будь-яким проявам корупції в системі ВЛК.

Про це розповіли у Медичних силах, передає Цензор.НЕТ.

Під час зустрічі співробітники СБУ повідомили, що тільки з початку 2024 року спецслужба відкрила 14 кримінальних проваджень стосовно протиправних дій співробітників ВЛК. У рамках цих проваджень 31 особі було повідомлено про підозру у вчиненні корупційних правопорушень.

У двох випадках мова йшла про протиправну діяльність співробітників ВЛК у складі організованих злочинних груп.

За даними СБУ, корупційні злочини, вчинені представниками військо-лікарських комісій, як правило, класифікуються за статтями 191, 262, 308, 312, 313, 320, 357, 354, 364, 368, 368-2, 369, 369-2 та 410 Кримінального кодексу України.

Зі свого боку командування Медичних сил ЗСУ відзначило, що будь-які прояви корупції є неприйнятними і шкодять інтересам держави. У першу чергу – її обороноздатності.

Представники КМС подякували спецслужбі за швидке реагування на корупційні прояви в медичній вертикалі.

Загалом на зустрічі були присутні понад 50 керівників ВЛК ЗСУ.

Топ коментарі
+12
Узгоджували єдині тарифи.
показати весь коментар
12.10.2024 19:35 Відповісти
+11
Поговорили про боротьбу з корупцією. Наржались до гикавки.
показати весь коментар
12.10.2024 19:39 Відповісти
+11
ВЛК поклялись шо більше не будуть - і менше теж
показати весь коментар
12.10.2024 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а васька слушаєт і єст
показати весь коментар
12.10.2024 19:27 Відповісти
Напевне вирішували як на майбутнє не ''палитися''.
показати весь коментар
12.10.2024 19:28 Відповісти
И как делиться.
показати весь коментар
12.10.2024 19:56 Відповісти
Хто багато говорить ,той мало робить.
показати весь коментар
12.10.2024 20:06 Відповісти
Знаю одного СБУшника ,пузо як у жінки на 9му місяці і огорожа ,що ще один будинок можна збудувати, в цій структурі порядних людей нема ,вони туди йдуть лише для збагачення і відчуття влади і безкарності,Україна приречена,бо не змінюється ментальність народу.
показати весь коментар
12.10.2024 20:15 Відповісти
Обсасывали як ділити грошові потоки які заробляють на проходженні влк Сходняк блатних, як у 90х. Сподіваємося перестрілки не буде
показати весь коментар
12.10.2024 19:32 Відповісти
Узгоджували єдині тарифи.
показати весь коментар
12.10.2024 19:35 Відповісти
цікаво, вони на фєнє боталі українською, чи по класікє?
показати весь коментар
12.10.2024 19:58 Відповісти
Феня - то блатний жаргон, коктейль з мокшанської, української та ідіш..
показати весь коментар
12.10.2024 20:12 Відповісти
Я навіть уявляю ці кадри з бригади чи бандитського Петербургу
показати весь коментар
12.10.2024 19:35 Відповісти
Поговорили про боротьбу з корупцією. Наржались до гикавки.
показати весь коментар
12.10.2024 19:39 Відповісти
Тобто, Офісу президента займатися корупцією можна, СБУ можна, Міноборони можна, а керівникам ВЛК ні?

Щось підказує, що аргументи такі собі. Головне не попадатися.
показати весь коментар
12.10.2024 19:46 Відповісти
можна, так собі, по мєлочі.
але, коли виходять на нормальні об'єми, з'являється сбу.
чи звідки у мєнтів, квартири, маєтки, мерседеси та губаті жаби?
показати весь коментар
12.10.2024 19:56 Відповісти
Головне не попадатися, засвоїти табличку ділення та віднімання...
показати весь коментар
12.10.2024 23:20 Відповісти
Да понятно...Обговорили ставку..."сверили часы",чтоб не было демпинга.Обговорили откаты.Все чин-чинарем.Страна мечты блд..
показати весь коментар
12.10.2024 19:47 Відповісти
Треба спочатку перевірити перевіряючих, а потім перевіряючих перевірити.)))
показати весь коментар
12.10.2024 19:48 Відповісти
Я до кінця не думав що живу в країні дибілоїдів.
показати весь коментар
12.10.2024 19:50 Відповісти
ВЛК поклялись шо більше не будуть - і менше теж
показати весь коментар
12.10.2024 19:51 Відповісти
Узгодили прайс щоб демпінгу не було?
показати весь коментар
12.10.2024 19:52 Відповісти
А не пробували поважне командування побороти вітер, дощ чи схід та захід сонця?
показати весь коментар
12.10.2024 19:53 Відповісти
всі помітили?
сбу присутнє всюди, де в схемах величезне бабло.
яке відношення, має сбу, до медичних сил зсу та влк?
от, що це, за безкінечний мутняк?
хай сбу перевірить контролерів на транспорті, там теж мільйони гуляють.
показати весь коментар
12.10.2024 19:54 Відповісти
Коли потужний Лідер, потужне все
показати весь коментар
12.10.2024 20:25 Відповісти
Через руки представниківВЛК.вже пройшли десятки мільйонів доларів!
Невже ви думаєте, дебіли в формі СБУ, що вони просто перестануть?!
Ви перестали кришувати контрабас?!
Вам просто треба взяти під контроль нову сферу заробітку…
показати весь коментар
12.10.2024 19:59 Відповісти
Всі в темі, всі в долі.
показати весь коментар
12.10.2024 20:05 Відповісти
У Листопаді знаймого мого сусіда, зупинило ТЦК та відправило на ВЛК. Чоловіку 56 років, стоіть стен та усі супутні болячки. І сталось чудо- годен. Почали оскарживати висноки ВЛК, преписали- годен но не всюди( ограничино придатен). Коли проходили повторне ВЛК йоьу відкрито сказали- у них вказівка не кого не списувати.
Вручили бойову повістку, ходе кожні двіа тижня до ТЦК з з речами як на працю.
Вот така херня малята і дарма в віськах такий служака не потрібен і не списують.
показати весь коментар
12.10.2024 20:10 Відповісти
Керівництво медсил це не цікавить...
показати весь коментар
12.10.2024 20:39 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2024 20:11 Відповісти
Вопіющая несправедливість! А про сірожу претулу чому забули?
показати весь коментар
12.10.2024 20:21 Відповісти
Треба більше говорити про те, що бути харошим - харашо, а поганим - погано.
Говорити, говорити і говорити!
показати весь коментар
12.10.2024 20:19 Відповісти
Попередили, що всі беззаперечно здорові?
Хоча хочеться помріяти і думати, що лікарів призвали бути лікарями згідно данної їми клятви Гепократа, основним в якій є «не нашкодь», аби хворі люди не визнавались здоровими, а здорові - хворими.
Сподіваюсь, що медслужба МО вимагає вказувати всі хвороби які в людини є, а не лише одину і то якщо у ВЛК буде в добрий настрій, щоб хвору людини не відправити аби без користі для країни просто загинув від хвороб.
показати весь коментар
12.10.2024 20:34 Відповісти
Правильний заголовок був би: гієни з шакалами зустрілися поспілкуватись про неправильність свого годування м'ясом.
показати весь коментар
12.10.2024 20:38 Відповісти
вся СБУ проситься в штат ТЦК
показати весь коментар
12.10.2024 20:53 Відповісти
Квадроберы были?
показати весь коментар
12.10.2024 21:01 Відповісти
цирк
показати весь коментар
12.10.2024 21:13 Відповісти
якого хрена базікання ні про що? з запасів тих хапуг можна військовий бюджет наповнити
показати весь коментар
12.10.2024 21:24 Відповісти
Сходняк
показати весь коментар
12.10.2024 21:33 Відповісти
Одні, що їздять на лімузинах зустрілися з іншими, що їздять на лімузинах і обговорили як боротися з корупцією.
показати весь коментар
12.10.2024 22:07 Відповісти
........ і необхідність ділитися