10564 відвідувача онлайн
1 449 34

При уряді створили штаб, який контролюватиме готовність українських регіонів до зими, - Шмигаль

Шмигаль розповів про створення штабу з підготовки до зими

При уряді створили штаб, який займатиметься і контролюватиме готовність українських регіонів і громад до "зимових викликів".

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час наради з головами обласних військових адміністрацій за участі віцепрем’єр-міністра Олексія Кулеби та заступника керівника Офісу президента Віктора Микити, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Необхідно враховувати будь-які сценарії та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації. Перед Міненерго й керівниками областей стоять чіткі завдання щодо захисту енергооб’єктів, формування необхідних запасів та розбудови децентралізованої генерації. Маємо рухатися в цих питаннях злагоджено й швидко", - заявив очільник Кабміну.

Окрім цього, на нараді  обговорили захист і відновлення об'єктів критичної інфраструктури, а також будівництва укриттів у школах.

"Уряд виділив на це відповідні кошти. Важливо розуміти поточний стан і потреби. Області мають також активніше комунікувати з міжнародними партнерами для залучення підтримки на реалізацію пріоритетних проєктів. Для цього з боку уряду створені всі умови", - сказав прем'єр-міністр.

Топ коментарі
+17
А міжвідомчу комісію і дві-три робочі групи не забули створити?
показати весь коментар
13.10.2024 00:08 Відповісти
+14
Як це раніше обходилися без штабів...

А чим займаються ОВА, крім говорильні та розпилу бабла?
показати весь коментар
13.10.2024 00:33 Відповісти
+10
А можна створити при владі нормальну владу?
Щось я якусь гуйню написав.
показати весь коментар
13.10.2024 00:43 Відповісти

Завантаження...