Екснардепа Ляшка призначено комбатом безпілотних систем в одну з бригад. ДОКУМЕНТ (виправлено)

Командиром батальйону безпілотних систем управління окремої механізованої бригади призначили колишнього народного депутата Олега Ляшка.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, витяг із відповідного наказу опубліковано в мережі.
"Призначити: лейтенанта Ляшка Олега Валерійовича, начальника відділення безпілотних систем командного пункту штабу управління окремої механізованої бригади армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України - командиром батальйону безпілотних систем управління окремої механізованої бригади", - йдеться в документі.
Підписаний витяг із наказу командиром армійського корпусу Сухопутних військ ЗСУ.

Де тут позор?